Referent/ka pre šport

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka, Bratislava
Termín nástupu
ihneď / po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac· odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy:
- za mesiac apríl vo výške až do 50 % funkčného platu,
- za mesiac september vo výške až do 50 % funkčného platu,
· 13. plat vo výške 100 % funkčného platu v zmysle kolektívnej zmluvy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava, spracovanie a realizácia projektových zámerov, grantov a dotácii na rozvoj telesnej kultúry,
  • verejné obstarávanie tovarov a služieb ku športovým akciám,
  • zabezpečovanie zberu a spracovávanie údajov o športových subjektoch pôsobiacich v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto,
  • príprava návrhu rozpočtu,
  • vypracovanie monitorovacej a hodnotiacej správy pre oddelenie financií a účtovníctva,
  • zabezpečovanie činností a udalostí zameraných na rozvoj športu v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto,
  • vytvorenie ponuky a správa rezervácií jednotlivých športovísk mestskej časti Bratislava-Nové Mesto,
  • organizácia podujatí na jednotlivých športoviskách mestskej časti Bratislava - Nové Mesto,
  • kontrola využívanie športovísk v zmysle osobitného zreteľa,
  • spracovanie štatistických výkazov pre mestskú časť Bratislava - Nové Mesto,
  • plnenie úloh stanovených nadriadeným orgánom,
  • ostatné úlohy vyplývajúce z danej pracovnej pozície, tvorba dotačnej schémy pre športové subjekty pôsobiace v mestskej časti Bratislava – Nové Mesto,
  • realizácia dotačnej politiky mestskej časti Bratislava – Nové Mesto v oblasti športu so zameraním na mládežnícky šport v súlade so schválenými regulatívmi mesta,
  • zabezpečovanie zberu a spracovávanie údajov potrebných pre bodové hodnotenie a prideľovanie finančných prostriedkov pre žiadateľov (športové kluby),
  • administratívna finančná kontrola všetkých dotácií.

· odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy:

· 5 dní dovolenky navyše,

· 4 dni sick day,

· stravné lístky v hodnote 6,50 €,

· 50% úhrada z ceny ročnej električenky,

· príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 85 € mesačne,

· Multisport karta.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok; hlavný pracovný pomer na dobu určitú

Počet obsadzovaných miest: 1

Ak Vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať požadované dokumenty:

 písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,

 profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom o doterajšej praxi a so stručným popisom pracovných činností,

 súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Spracovanie osobných údajov:

Osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonávanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzatvorenia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely.

Písomnú žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis s nižšie uvedeným súhlasom* doručiť najneskôr do 14.04.2024 na adresu:

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Nové Mesto

Referát personalistiky a miezd

Junácka ul. 1

832 91 Bratislava

alebo

na adresu [email protected].

Písomnú žiadosť so všetkými požadovanými dokumentami je možné poslať aj prostredníctvom www.profesia.sk.

*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 1 roka odo dňa jeho udelenia. Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať naše požiadavky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

  • vzdelanie minimálne stredoškolské s maturitou,
  • minimálne 3 roky odbornej praxe v oblasti telovýchovy a športu,
  • spĺňanie predpokladov výkonu práce vo verejnom záujme podľa zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme,
  • znalosť v oblasti implementácie zákona č. 440/2015 Z.z. zákon o športe,
  • znalosti v oblasti štruktúry športu v SR,
  • zručnosti pri práci s PC a balíkom Microsoft Office,
  • jazykové znalosti – znalosť anglického jazyka výhodou,
  • prax v oblasti dotácii z verejných zdrojov,
  • skúsenosť s prácou v samospráve a s aplikáciami verejnej správy je pre nás výhodou,
  • samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikačné schopnosti, osobné a morálne predpoklady, zodpovednosť a precíznosť,
  • konštruktívna schopnosť pracovať v tíme, schopnosť riešiť konflikty, empatia, schopnosť sebareflexie a aktívny prístup k práci.

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4789303  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac