Vedúca/vedúci referátu komunikácie

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka 1, Bratislava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 000 EUR/mesiac• štvrťročné odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy: - za mesiac marec vo výške 25% funkčného platu, - za mesiac jún vo výške 50% funkčného platu, - za mesiac september vo výške 25% funkčného platu, • koncoročná odmena vo výške 100% funkčného platu v zmysle kolektívnej zmluvy,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• tvorba komunikačnej a marketingovej stratégie,
• tvorba PR a tlačových správ,
• tvorba mediálnych výstupov súvisiacich s aktivitami v MČ Bratislava-Nové Mesto,
• obsah web stránky mestskej časti,
• koordinácia komunikačných aktivít,
• aktívna spolupráca s médiami,
• organizácia tlačových konferencií,
• koordinácia a manažment podriadených.

• štvrťročné odmeny v zmysle kolektívnej zmluvy:
- za mesiac marec vo výške 25% funkčného platu,
- za mesiac jún vo výške 50% funkčného platu,
- za mesiac september vo výške 25% funkčného platu,
• koncoročná odmena vo výške 100% funkčného platu v zmysle kolektívnej zmluvy,
• 5 dní dovolenky navyše,
• 5 dní sick day,
• stravné lístky v hodnote 5,50 €,
• 50% úhrada z ceny ročnej električenky,
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie vo výške 85 € mesačne,
• multisport karta.

Mesačný plat: od 2.000 €/na základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov
Termín nástupu: ihneď / po dohode
Druh pracovného pomeru: plný úväzok; hlavný pracovný pomer na dobu určitú

Ak Vás táto ponuka zaujala, nezabudnite nám poslať požadované listiny:

• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
• profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom o doterajšej praxi a so stručným popisom pracovných činností,
• vypracovaný návrh komunikačnej stratégie (max. 2 normostrany),
• kópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
• údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona č. 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov,
• súhlas so spracúvaním osobných údajov.

Spracovanie osobných údajov:

Osobné údaje sa použijú len za účelom výberového konania a ich spracovanie je nevyhnutné na vykonávanie úkonov pred uzatvorením pracovnej zmluvy. Uvedené osobné údaje budú poskytnuté iba členom výberového konania a zamestnancom, ktorí sa zúčastnia na jeho príprave. Osobné údaje získané na účel výberového konania budú uchovávané počas jeho trvania a po tejto dobe budú zlikvidované, alebo v prípade uzatvorenia pracovnej či inej zmluvy využité na tieto účely.

Písomnú žiadosť spolu s požadovanými dokladmi doručiť v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie – vedúca/vedúci referátu komunikácie - neotvárať“ najneskôr do 25.06.2023 na adresu:

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Nové Mesto
Referát personalistiky a miezd
Junácka ul. 1
832 91 Bratislava

alebo

osobne do podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Nové Mesto.

V prípade využitia služieb poštovej spoločnosti je rozhodujúci dátum doručenia zásielky, nie dátum odoslania na prepravu. Stránkové hodiny podateľne Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Nové Mesto sú zverejnené na www.banm.sk.

Písomnú žiadosť so všetkými požadovanými listinami je možné poslať aj prostredníctvom www.profesia.sk a www.istp.sk .

Termín, čas a miesto výberového konania budú oznámené telefonicky najmenej 7 dni pred jeho uskutočnením každému uchádzačovi, ktorý splnil uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

• úplné stredoškolské vzdelanie alebo vysokoškolské vzdelanie,
• minimálne 5 rokov praxe s komunikáciou v štátnej správe alebo samospráve,
• minimálne 5 rokov praxe v masmédiách,
• schopnosť zorientovať sa s kancelárskymi systémami a aplikáciami verejnej správy,
• zručnosti pri práci s PC a balíkom Microsoft Office,
• samostatnosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť, komunikačné schopnosti, osobné a morálne predpoklady,
• zodpovednosť a precíznosť.

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4593167  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac