Lektor nemeckého jazyka v materskej škole

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Legerského, Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
superhrubá mzda 15€/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• lektor nemeckého jazyka v materskej škole – pedagóg pre cudzie jazyky – nemecký jazyk,
• implementácia inovatívnych metód a zavádzanie vzdelávacieho programu/výučbových koncepcií do praxe pilotných materských škôl, spolupráca na vytváraní výučbových materiálov, účasť na ďalšom vzdelávaní/výučba cudzích jazykov

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce:
Materská škola Legerského 18, 831 02 Bratislava
Materská škola Pionierska 12/A, 831 02 Bratislava
Materská škola Šancova 65, 831 06 Bratislava
Materská škola Šuňavcova 13, 831 04 Bratislava

Pozícii vyhovujú uchádzači:
• študent nemeckého jazyka a literatúry od 2. ročníka VŠ (originál potvrdenie zo školy o štúdiu na VŠ) alebo absolvent vysokoškolského štúdia so zameraním na nemecký jazyk a literatúru u nás, prípadne v zahraničí (overená kópia dokladu)
• uchádzač získal diplom z jazykovej skúšky na Goethe-Institut v Bratislave, Österreich Institut v Bratislave (minimálne úroveň B1 – overená kópia certifikátu o dosiahnutom vzdelaní) alebo
• na inej certifikovanej jazykovej škole (štátna jazykové skúška – overená kópia dokladu)

Zoznam požadovaných listín a dokladov:
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania,
• profesijný štrukturovaný životopis,
• doklad o vzdelaní v závislosti od typu uchádzača (viď. časť: „Pozícii vyhovujú uchádzači“)

Predpokladaný termín nástupu:
február 2019, ukončenie cezhraničného projektu BIG SK-AT jún 2020

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis s nižšie uvedeným súhlasom * zaslať do 11.01.2019 na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto,
personálny úsek , Junácka ul. l,
832 91 Bratislava 3
alebo [email protected]
Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto, Junácka 1, 832 91 Bratislava, IČO 00 603 317 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Mestskej časti Bratislava-Nové Mesto za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia.

Pozvaní do výberového konania budú len uchádzači, ktorí spĺňajú uvádzané podmienky. Ostatným, ktorí nebudú kontaktovaní, ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ďalšie požiadavky:
• spoľahlivosť a flexibilita,
• bezúhonnosť,
• komunikatívnosť,
• organizačné schopnosti,
• osobné a morálne predpoklady

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3558982  Dátum zverejnenia: 12.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: superhrubá mzda 15€/hod.