Odborný referent v oblasti územného plánovania

Mestská časť Bratislava-Nové Mesto

Miesto práce
Junácka, Nové Mesto
Termín nástupu
01.09.2018/dohodou
• od 519,- do 743,- eur v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• príprava návrhov územnoplánovacích informácií
• príprava stanovísk k investičným zámerom v mestskej časti
• aktualizácia údajov v GIS systéme (aktualizácia databáz a územných plánov)
• spolupráca pri obstarávaní a schvaľovaní územnoplánovacích dokumentov
• príprava stanovísk v procese posudzovaní vplyvov na životné prostredie (EIA, SEA)

Žiadosť na zaradenie do výberového konania, životopis s nižšie uvedeným súhlasom * zaslať do 15.07.2018 na adresu:

Miestny úrad Bratislava-Nové Mesto,
personálny úsek , Junácka ul. l,
832 91 Bratislava 3
alebo [email protected]

*Týmto ako dotknutá osoba udeľujem MČ BNM súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej MČ BNM prostredníctvom internetovej stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore architektúra a urbanizmus, príp. pozemné stavby a architektúra

• znalosť a orientácia v príslušných právnych predpisov územnoplánovacej činnosti a súvisiacej legislatívy je vítaná
• práca s PC, programy WORD, EXCEL, ARCGIS

Samospráva - miestny úrad

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3419744  Dátum zverejnenia: 13.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: • od 519,- do 743,- eur v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača