Можливість для людей з України

Pomocná sila v zariadení školského stravovania Lamač

Mestská časť Bratislava-Lamač

Miesto práce
Bratislava - Lamač, Lamač
Termín nástupu
dohodou
900 EUR/mesiacNárast platu po skončení skúšobnej lehoty, brutto 1 000EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1/ Pomocné práce pri príprave jedál
2/ Pomocné práce pri výdaji jedál
3/ Umývanie bieleho a čierneho riadu
4/ Udržiavanie čistoty v kuchyni
5/ Umývanie jedálne

- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky aj za dni čerpania dovolenky
- príspevok zamestnávateľa na stravné nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti a epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe ,manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov ( zdravotný,potravinársky preukaz) podľa zákona č.355/2007 Z.z. o ochrane ,podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods.1 )

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Lamač je výkonným orgánom zastupiteľstva a starostu, zabezpečuje plnenie úloh samosprávy v Lamači.
ID: 4524976  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac