Kuchárka v zariadení školského stravovania

Mestská časť Bratislava-Lamač

Miesto práce
Bratislava - Lamač, Lamač
Termín nástupu
dohodou
800 EUR/mesiac800 EUR/mesiac. Nárast platu po skončení skúšobnej lehoty + odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1/ Obsluha viacúčelového veľkokapacitného kuchynského stroja alebo viac jednoúčelových veľkokapacitných strojov na výrobu pokrmov
2/ Obsluha chladiacich a mraziacich zariadení
3/ Výroba a výdaj bežných druhov teplých jedál alebo zložitých jedál studenej kuchyne

- 37,5 hod. týždenný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odbor kuchár

Osvedčenie o odbornej spôsobilosti a epidemiologicky závažné činnosti pri výrobe ,manipulácii a uvádzaní do obehu potravín a pokrmov (zdravotný, potravinársky preukaz) podľa zákona č.355/2007 Z.z. o ochrane ,podpore a rozvoji verejného zdravia a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods.1 )

Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Lamač je výkonným orgánom zastupiteľstva a starostu, zabezpečuje plnenie úloh samosprávy v Lamači.
ID: 4152756  Dátum zverejnenia: 4.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac