Samostatný odborný referent - referát dopravy

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves, Karloveská, Karlova Ves
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiac-výška mzdy závisí od dĺžky praxe a skúseností v danej oblasti; 13. plat, odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• rezidentské parkovanie – administratívne práce spojené s evidenciou a vydávaním
rezidentských kariet,
• riešenie problémov, podnetov a zlepšení pri prevádzke rezidentského parkovania,
• aktívna účasť na príprave rozširovania rezidentského parkovania v Karlovej Vsi,
• kontrola dodržiavania pravidiel parkovania v rezidentských zónach v spolupráci s MP,
• kontrola dodržiavania podmienok vyhradeného parkovania,
• administratívna spolupráca pri zavádzaní celomestskej parkovacej politiky v mestskej
časti Karlova Ves,
• riešenie podnetov občanov z Odkazu pre starostu – komunikácia s príslušnými
referátmi,
• komunikácia a spolupráca s orgánmi verejnej správy, policajným zborom, dodávateľmi,
• bežná agenda referátu dopravy.

-práca v stabilnom prostredí verejnej správy,
-benefity v zmysle Kolektívnej zmluvy (dovolenka nad rámec Zákonník práce, príspevok zamestnávateľa do DDP a iné...)

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám prosím, Váš štruktúrovaný životopis najneskôr do 06.07.2023.
Vážime si Váš čas a záujem, preto budeme kontaktovať len tých uchádzačov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho uchádzača.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• znalosť zákona č. 135/1961 Zb. o pozemných
komunikáciách (cestný zákon), vyhláška č. 30/2020
Ministerstva vnútra Slovenskej republiky o dopravnom
značení,
• znalosť VZN Hl. mesta SR Bratislavy o dočasnom
parkovaní motorových vozidiel
• počítačové znalosti: Excel, Word, Outlook, Internet, na
používateľskej úrovni, práca v Registratúre
• Orientácia v katastrálnej mape
• bezúhonnosť, osobnostné a morálne predpoklady
• komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita, aktívny prístup k práci, organizačné schopnosti, odolnosť voči stresu

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4597286  Dátum zverejnenia: 8.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac