Plavčík/plavčíčka

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves, Karloveská, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 050 EUR/mesiac13. plat, odmeny; v prípade dohody - 5,80 eur brutto/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-dohľad nad bezpečnosťou návštevníkov prevádzky Školskej plavárne Majerníkova 62, Bratislava,
-poskytovanie prvej pomoci pri úrazoch, poraneniach alebo nevoľnostiach návštevníkov prevádzky,
-upozorňovanie návštevníkov na dodržiavanie Prevádzkového poriadku,
-udržiavanie poriadku prevádzky.

-práca v stabilnom prostredí verejnej správy,
-5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce,
-13. plat, odmeny, ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

detto

Počet rokov praxe

1

Platný preukaz Vodnej záchrannej služby SČK
Absolvovaný kurz prvej pomoci

Schopnosť rýchlo sa učiť, odolnosť voči stresu, flexibilita.
Silné komunikačné schopnosti.
Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ľubica Karelová, MPH
Tel.: +421270711161
E-mail: poslať životopis
ID: 4139671  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac