Recepčný / recepčná

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves, Karloveská, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
790 EUR/mesiacod 790,00 EUR/mesačne brutto + príplatky, alebo 5,50 EUR /hod. brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prvý kontakt s návštevníkmi prevádzky Školskej plavárne Majerníkova 62, Bratislava.
Práca s pokladňou a evidovaním návštevníkov prevádzky.
Poskytovanie informácií návštevníkom prevádzky.
Upozorňovanie návštevníkov na dodržiavanie Prevádzkového poriadku.
Udržiavanie poriadku prevádzky.

Pracovný čas 37,5 hod. týždenne
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce
Ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás pracovná pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v termíne do 21.08.2020. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového konania. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Počet rokov praxe

1

Silné komunikačné schopnosti.
Schopnosť rýchlo sa učiť, odolnosť voči stresu, flexibilita.
Samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť a spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 19.03.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3950365  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 790 EUR/mesiac