Vedúci referátu sociálneho, zdravotného a pre seniorov

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiac13. plat, odmeny, -ďalšie benefity v rámci Kolektívnej zmluvy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koncepčné a personálne riadenie referátu sociálneho, zdravotného a pre seniorov.

Pracovný čas 37,5 hod týždenne,
5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
Ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy.

V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám prosím Váš štruktúrovaný životopis a motivačný list v termíne do 07.04.2023.
V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať iba vybraných kandidátov do užšieho kola pracovných pohovorov. Zároveň si vyhradzujeme nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax v odbore sociálna starostlivosť alebo sociálna práca
- riadiace a organizačné schopnosti
- znalosť a orientácia v príslušných právnych predpisoch
- bezúhonnosť
- osobnostné a morálne predpoklady
- vodičský preukaz sk. B je výhodou

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3814736  Dátum zverejnenia: 8.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac