Záhradný architekt / realizátor záhrad

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 Eur brutto - v závislosti od dĺžky praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba zelene, výsadba rastlín, odburiňovanie, zálievka a orezávanie kríkov,
- zabezpečenie plynulého chodu zadaných záhradníckych prác v rámci komplexnej starostlivosti o zeleň v mestskej časti Bratislava-Karlova Ves (mestské záhony, zeleň na námestiach, atď.),
- v zimnom období odhŕňanie snehu z verejných priestranstiev

práca v stabilnom kolektíve,
13. plat

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v termíne do 4.10.2019. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

záhradník, záhradný architekt

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- všeobecný prehľad o rastlinách a vzťah k záhradnej tvorbe,
- vykonávanie autorského dohľadu nad celkovou realizáciou projektu,
- spoľahlivosť, samostatnosť, flexibilita, zodpovednosť
- kreativita, tvorivosť, estetické cítenie,
- fyzická zdatnosť na záhradnícke práce v exteriéri,
- ovládanie programov AutoCAD; sketchup, sadovnícka projekce a pod. výhodou

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 04.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3754603  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1200 Eur brutto - v závislosti od dĺžky praxe