Office manažér/projektový manažér

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 € + podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia a zabezpečovanie každodenného chodu kancelárie prednostky
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie
- vedenie kalendára prednostky, organizácia stretnutí, porád, zápisy z porád
- komunikácia s občanmi a zamestnancami úradu
- spolupráca na projektoch mestskej časti a koordinácia činností s nimi spojenými
- zabezpečovanie programovej agendy úradu podľa pokynov prednostky, riešenie naliehavých a neočakávaných situácií
- účasť na akciách organizovaných mestskou časťou, pomoc a organizácia
- sledovanie a kontrola plnenia úloh iných organizačných zložiek podľa pokynov prednostky

- práca v dynamickom prostredí, účasť na zaujímavých projektoch mestskej časti
- kolektívnou zmluvou dojednaný 13. plat
- 5 dní dovolenky navyše oproti zákonnej úprave
- 37,5 h pracovný týždeň

Životopis v slovenskom jazyku prosím zasielajte na kontaktnú adresu nižšie, emailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia, verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme dynamického a flexibilného človeka, ktorý je dobre organizovaný, rád sa učí nové veci, rád komunikuje s ľuďmi a má záujem pracovať na verejných veciach. Dôležitá je pre nás najmä schopnosť samostatne pracovať a riešiť veci.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3557935  Dátum zverejnenia: 24.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1100 € + podľa skúseností