Pracovník/-čka v službe rozvoz obedov (Ref. č.: 201608OSV02)

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie rozvozu obedov klientom (prevažne seniorom) do ich domácností na území mestskej časti Bratislava-Karlova Ves služobným autom, zvyčajne medzi 10:00 – 14:00 hod

▸ 13. plat, gastrolístky,
▸ služobný telefón s neobmedzeným paušálom využiteľným aj na súkromné hovory a sms, internet,
▸ bezplatné pravidelné odborné školenia, semináre, supervízie a tímové stretnutia

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis s prehľadom o doterajšej praxi v termíne do 30.6.2018. Kontaktná osoba: Marcela Zacharová, tel. 0940 634 128, e-mail: marcela.zacharova@karlovaves.sk. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz skupiny B, so skúsenosťou šoférovania najmä po Bratislave,
- zdravotná spôsobilosť na prácu - dobrý zdravotný stav (dokladá sa potvrdením od lekára) a aktuálne platný zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve,
- bezúhonnosť (dokladá sa výpisom z registra trestov) a vysoké morálne a etické štandardy,
- schopnosť pracovať v tíme, ochota sa ďalej vzdelávať, samostatnosť a proaktívny prístup,
- schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, odolnosť voči psychickej záťaži, pozitívny vzťah k seniorom.

Výhodou: odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz

Miestny úrad Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miestny úrad MČ Bratislava - Karlova Ves
Námestie sv. Františka 8
842 62 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Martinezová
Tel.: 02-707 11 161
E-mail: poslať životopis
ID: 3130721   Dátum zverejnenia: 14.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov