Opatrovateľ/-ka v domácnosti

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komplexná opatrovateľská starostlivosť o klientov (prevažne seniorov) v ich domácnostiach. Spolupráca pri plánovaní poskytovania sociálnej služby podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov klienta.
• Pravidelná účasť na poradách, školeniach a seminároch, supervíziách, tímových stretnutiach.
• Požadujeme odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz v rozsahu minimálne 220 hodín (doklad o absolvovaní opatrovateľského kurzu v akreditovanej spoločnosti). V prípade nesplnenia kvalifikačných predpokladov požadujeme osobnú skúsenosť so starostlivosťou o seniorov a motiváciu kurz absolvovať.

• priemerná hrubá mzda / 797 Eur – na základe výsledkov pravidelných polročných osobných hodnotiacich rozhovorov s vedúcim/-ou možné navýšenie mzdy,
- vychádzajúc zo štandardov kvality zák. č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách,
- individuálneho rozvojového plánu pracovníka,
- interných predpisov zamestnávateľa,
- spätnej väzby klientov, kolegov a nadriadených
• na základe výsledkov pravidelných polročných osobných hodnotiacich rozhovorov s vedúcim/-ou možné polročné odmeny

• ustanovený týždenný pracovný čas 37,5 hod + každý deň 0,5 hod obedňajšia prestávka t. j. 8 hod denne pri plnom pracovnom úväzku,
• 13. plat, gastrolístky,
• služobný telefón s neobmedzeným paušálom využiteľným aj na súkromné hovory a sms, internet,
• príspevok na dopravu (na električenku),
• bezplatné pravidelné odborné školenia, semináre, supervízie a tímové stretnutia,
• možnosť platených dobrovoľných nadčasov,
• pravidelné poskytovanie osobných ochranných pracovných prostriedkov a umývacích, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov potrebných na zabezpečenie telesnej hygieny,
• ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v termíne do 4.10.2019. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovanie alebo poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, radosť z poskytovania potrebnej podpory občanom so zdravotným obmedzením pre ich čo najdlhšie zotrvanie v domácom prostredí
• Schopnosť pružne reagovať v rôznych situáciách, odolnosť voči psychickej záťaži, zdravotná spôsobilosť na prácu (dokladá sa potvrdením od lekára)
• Bezúhonnosť, vysoké morálne a etické štandardy
• Schopnosť pracovať v tíme, ochota ďalej sa vzdelávať, samostatnosť a proaktivita

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3113639  Dátum zverejnenia: 4.9.2019