PHP Developer / Správca informačného systému

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka 8, Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
podľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme PHP programátora, ktorý by rád pracoval v mladom tíme a mal priestor pre realizovanie vlastných nápadov. Bežná pracovná náplň pozostáva z programovania modulov do existujúcich vlastných informačných systémov. Pracovná náplň pozostáva z 85% programovania a 15% výpomoci v rámci IT oddelenia.

V prípade, ak sa chceš prihlásiť, mal by si mať hotový nejaký ten projekt. Mal by si poznať pojmy ako ajax, jquery, bootstrap, cron, MVC, OOP. V prípade, že nie si programátorský guru a ponuka Ťa zaujala, radi Ťa naučíme všetko, čo vieme.

Ponúkame možnosť pracovať s modernými technológiami a možnosť realizovať sa v rôznych zaujímavých projektoch. Samozrejme, ako ďalšie výhody ponúkame:
- 5 dní dovolenky navyše v zmysle kolektívnej zmluvy,
- flexibilný pracovný čas (37,5 hod týždenne),
- 13. plat,
- možnosť služobného telefónu a notebooku.

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v termíne do 20.7.2017. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.
Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Do svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje doplňte informáciu, že poskytujete svoj súhlas pre Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava na spracovávanie svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
MySQL - Základy
JavaScript - Základy
HTML - Základy
CSS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- podmienkou sú znalosti programovania aspoň na pokročilej úrovni,
- ochota vzdelávať sa je podmienkou,
- anglický jazyk pasívne - čítanie dokumentácie v anglickom jazyku,
- vodičský preukaz sk. B – výhodou,
- analytické myslenie, kreativita, samostatnosť, spoľahlivosť.

Miestny úrad Mestskej časti Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.
V prípade, že Vás naša ponuka oslovila, zašlite nám prosím štruktúrovaný životopis do 29.04.2024.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3093639  Dátum zverejnenia: 13.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: podľa skúseností uchádzača