Opatrovateľ/-ka so zameraním na rozvoz obedov (Ref. č.: 201608OSV02)

Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Miesto práce
Námestie sv. Františka 8, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zák. č. 553/2003 Z. z., priemerná HM 600 Eur ✖viac info v benefitoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zabezpečovanie rozvozu obedov klientom (prevažne seniorom) do ich domácností na území mestskej časti Bratislava-Karlova Ves služobným autom v kombinácii s poskytovaním opatrovateľskej služby klientom

Striedanie práce v týždňových intervaloch – zamestnanec si môže zvoliť formu:

A. pri plnom úväzku vo forme nerovnomernej:
- týždeň č. 1. “krátky” (iba rozvoz obedov, cca 4,5 hod/deň) a
- týždeň č. 2. “dlhý” (iba opatrovateľská služba v takej hodinovej dotácii, aby sa celkovo v mesiaci naplnil plný pracovný úväzok)
alebo

B. pri plnom úväzku vo forme rovnomernej:
- týždeň č. 1. - rozvoz obedov doplnený o úkony opatrovateľskej služby v rannom alebo poobednom čase, podľa aktuálnej potreby klientov – celkovo 7,5 hod. pracovného času a
- týždeň č. 2. - iba opatrovateľská služba počas celého dňa – celkovo 7,5 hod. pracovného času.

✖ zložka osobného ohodnotenia, resp. výška platu nastavená na základe výsledkov pravidelných polročných osobných hodnotiacich rozhovorov s vedúcim/vedúcou (vychádzajúc zo štandardov kvality zák. č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách, interných predpisov zamestnávateľa, individuálneho rozvojového plánu zamestnanca, spätnej väzby klientov, kolegov a nadriadených)

▸ na základe výsledkov pravidelných polročných osobných hodnotiacich rozhovorov s vedúcim/vedúcou možné polročné odmeny
▸ ustanovený týždenný pracovný čas 37,5 hod. + každý deň 0,5 hod. obedňajšia prestávka t.j. 8 hod. denne
▸ 13. plat, gastrolístky,
▸ služobný telefón s neobmedzeným paušálom využiteľným aj na súkromné hovory a sms, internet,
▸ príspevok na dopravu (na električenku),
▸ bezplatné pravidelné odborné školenia, semináre, supervízie a tímové stretnutia,
▸ možnosť platených dobrovoľných nadčasov,
▸ pravidelné poskytovanie osobných ochranných pracovných prostriedkov a umývacích, čistiacich a dezinfekčných prostriedkov potrebných na zabezpečenie telesnej hygieny.

V prípade, že Vás pozícia zaujala a spĺňate stanovené požiadavky, prosím zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis s prehľadom o doterajšej praxi v termíne do 27.7.2017. V prípade vysokého počtu uchádzačov budeme kontaktovať len kandidátov vybraných do užšieho kola výberového procesu. Zároveň si vyhradzujeme právo nevybrať žiadneho kandidáta. Ďakujeme za pochopenie.
Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dávate súhlas k ich spracovaniu a uchovaniu v personálnej databáze za účelom získania zamestnania pre Vašu osobu. Do svojho životopisu a sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje doplňte informáciu, že poskytujete svoj súhlas pre Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Karlova Ves, Námestie sv. Františka 8, 842 62 Bratislava na spracovávanie svojich osobných údajov pre účely výberového konania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

opatrovanie alebo poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania so zameraním na opatrovanie alebo na poskytovanie zdravotnej starostlivosti, prípadne opatrovateľský kurz v rozsahu minimálne 220 hodín (doklad o absolvovaní opatrovateľského kurzu v akreditovanej spoločnosti),
- schopnosť vcítiť sa do druhých ľudí, pružne reagovať v rôznych situáciách, odolnosť voči psychickej záťaži, pozitívny vzťah k seniorom,
- zdravotná spôsobilosť na prácu - dobrý zdravotný stav (dokladá sa potvrdením od lekára) a aktuálne platný zdravotný preukaz na prácu v potravinárstve,
- schopnosť pracovať v tíme, ochota sa ďalej vzdelávať, samostatnosť a proaktívny prístup,
- bezúhonnosť (dokladá sa výpisom z registra trestov) a vysoké morálne a etické štandardy

Výhodou: vodičský preukaz skupiny B, so skúsenosťou šoférovania najmä po Bratislave

Miestny úrad Bratislava - Karlova Ves zabezpečuje agendu miestnej samosprávy. Naším cieľom je vybudovať kvalitné a efektívne služby pre občanov a súčasne vytvoriť zaujímavé pracovné prostredie pre zamestnancov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Miestny úrad MČ Bratislava - Karlova Ves
Námestie sv. Františka 8
842 62 Bratislava
ID: 2706021   Dátum zverejnenia: 13.7.2017