Odborný referent v oblasti územného plánovania

Mestská časť Bratislava - Devín

Miesto práce
Kremeľská 39, Devín
Termín nástupu
dohodou
od 519,- do 743,- v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. + osobný príplatok v závislosti od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie obstarávania a spracovania územnoplánovacích podkladov
- zabezpečovanie obstarávania, spracovania, prerokúvania a schvaľovania územnoplánovacej dokumentácie a udržiavanie jej aktuálneho stavu
- účasť na prerokovaniach a vydávanie stanovísk k nadradeným územnoplánovacím dokumentáciám, územnoplánovacím podkladom a k ostatným podkladom a strategickým materiálom
- podávanie územnoplánovacích informácií,
- usmerňovanie investičnej činnosti v mestskej časti a vydávanie stanovísk mestskej časti k investičným zámerom z hľadiska overovania jej súladu s platnou územnoplánovacou dokumentáciou a s ďalšími územnoplánovacími podkladmi a príslušnými platnými právnymi predpismi,
- príprava podkladov do komisie pre výstavbu, územný rozvoj , životné prostredie, dopravu, ochranu verejného poriadku a verejného záujmu,
- určovanie súpisných a orientačných čísiel
- vedenie registra adries

- možnosť profesijného a odborného rastu
- pružný pracovný čas
- 4 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily
- príspevok na stravovanie

Žiadosť, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov zaslať na adresu:
Miestny úrad mestskej časti Bratislava-Devín
Kremeľská 39
841 10 Bratislava
alebo [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

pozemné stavby, architektúra, územné plánovanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, odbor architektúra a územné plánovanie
- odborná prax v samospráve výhodou
- ovládanie PC (Microsoft Excel, World, Outlook) na užívateľskej úrovni
- bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť voči stresu, organizačné schopnosti, koncepčné myslenie a schopnosť verejne prezentovať
- znalosť cudzieho jazyka vítaná

Informácie o mestskej časti Bratislava-Devín a kontakty nájdete na našej webovej stránke www.devin.sk
ID: 3532420  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 519,- do 743,- v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. + osobný príplatok v závislosti od skúsenosti uchádzača