Odborný referent stavebného úradu

Mestská časť Bratislava - Devín

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.03.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Od 519,- do 743,- v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné a komplexné spracovanie agendy stavebného úradu. Vedenie správnych konaní, príprava rozhodnutí a iných dokumentov v rozsahu právomoci stavebného úradu. Výkon štátneho stavebného dohľadu.

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.2.2019 (ostáva ešte 24 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné (právne)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uprednostnení budú uchádzači s osvedčením o získaní osobitného kvalifikačného predpokladu na zabezpečenie činnosti stavebného úradu.
Podmienkou je znalosť stavebného zákona a súvisiacich právnych predpisov. Znalosť čítania projektových dokumentácii stavieb je nevyhnutná. Pokročilé ovládanie PC, MS Office, internet, katasterportal, sa predpokladá.

Verejná správa

Kremeľská ulica 39
841 10 Bratislava

Kontakt

ID: 1787000   Dátum zverejnenia: 10.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 519,- do 743,- v zmysle zákona č.553/2003 Z.z. + osobný príplatok v závislosti od skúseností uchádzača