Príslušník Mestskej polície vo Zvolene

MESTO ZVOLEN

Miesto práce
Mestská polícia, Námestie slobody, Zvolen
Termín nástupu
august 2019
583,5 - 700,5 EUR/mesiacod 583,50 € – do 700,50 € zvýšená o 15% za výkon prác vo verejnom záujme plus osobné ohodnotenie podľa odvedeného výkonu v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, 2 x ročne mimoriadne odmeny (výška 1/2 mesačnej mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečuje verejný poriadok v meste, spolupôsobí pri ochrane jeho obyvateľov a iných osôb v meste pred ohrozením ich života a zdravia,
• dbá o ochranu životného prostredia v meste,
• dbá o dodržiavanie poriadku, čistoty a hygieny v uliciach, iných verejných priestranstvách a verejne prístupných miestach,
• vykonáva všeobecne záväzné nariadenia obce, uznesenia mestského zastupiteľstva a rozhodnutia primátorky,
• objasňuje priestupky,
• plní úlohy na úseku prevencie
• plní ďalšie úlohy vyplývajúce so zákona o obecnej polícii

• práca v stabilnej organizácii
• možnosti ďalšieho vzdelávania a osobnostného rozvoja
• zamestnanecké benefity
• 5 dní dovolenky naviac
• doplnkové dôchodkové poistenie
• športové a spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

Počet obsadzovaných miest: 3

Výberové konanie bude pozostávať z dvoch častí: písomnej časti, overenia telesnej a fyzickej zdatnosti a osobného pohovoru

Predpokladaný termín nástupu
august 2019

K žiadosti je potrebné pripojiť:
• overená fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• profesijný štruktúrovaný životopis (vhodná forma europass)
• motivačný list (s uvedenými kontaktnými údajmi e-mail a číslo telefónu)
• lekársky posudok o duševnej spôsobilosti na výkon funkcie nie starší ako 2 mesiace v origináli
• lekársky posudok telesnej spôsobilosti na výkon funkcie nie starší ako 2 mesiace v origináli
• kópia osvedčenia o odbornej spôsobilosti zamestnanca obecnej polície a zbrojného pasu v prípade, že uchádzač je držiteľom uvedených dokladov
• prehlásenie (Informovanie dotknutej osoby/poskytovateľa v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, ktoré tvorí samostatnú listinu uvedenú v závere textu podmienok pre výberové konanie)

vlastnoručný podpis uchádzača, dátum

V prípade, že Vás naša pracovná ponuka zaujala a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, doručte nám svoju žiadosť o účasť na výberovom konaní spolu s požadovanými dokladmi najneskôr do 15.07.2019 na adresu:

Mestský úrad
Referent personálnej práce a miezd
Námestie slobody č. 22
960 01 Zvolen
Zn.: „Výberové konanie Príslušník MsP Zvolen“
alebo e-mailom na: [email protected], [email protected]

Kontakt
Kontaktná osoba:
Ing. Zlata Vrtielková
Tel.: 045/5303 202
E-mail: [email protected]

PaedDr. Dana Töröková
Tel.: 045/5303 206

Mesto Zvolen si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len uchádzačov, ktorí na základe predložených dokladov spĺňajú požadované predpoklady a požiadavky. Uchádzači budú na výberové konanie pozvaní elektronickou poštou (e-mail).

Zvolen 04.06.2019

Informovanie dotknutej osoby/poskytovateľa
v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Prevádzkovateľ: Mesto Zvolen, IČO: 00 320 439

Dotknutá osoba: uchádzač o zamestnanie

Kontaktné údaje na zodpovednú osobu: [email protected]

Účel spracovania: spracovanie poskytnutých príslušných osobných údajov zo strany uchádzača o zamestnanie z dôvodu výkonu činnosti výberovej komisie a posúdenia splnenia kritérií uchádzačom o zamestnanie vyžadovaných príslušnou právnou úpravou SR a prevádzkovateľom ako prípadným budúcim zamestnávateľom
Právny základ: v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov, pracovná zmluva, resp. podmienky pre uzatvorenie pracovnej zmluvy vyžadované Zákonníkom práce a súvisiacimi právnymi predpismi SR
Príjemcovia alebo kategória príjemcov: členovia príslušnej výberovej komisie prevádzkovateľa
Doba uchovávania osobných údajov: počas doby spracovávania údajov uchádzača o zamestnanie a v zmysle Registratúrneho poriadku Mesta Zvolen na správu registratúry RP-01/2016

Prevádzkovateľ po splnení účelu spracúvania osobných údajov bez zbytočného odkladu zabezpečí likvidáciu osobných údajov, pokiaľ to osobitný zákon nevyžaduje inak. Prevádzkovateľ vyhlasuje, že zabezpečí primeranú úroveň ochrany osobných údajov a že bude spracúvať osobné údaje len v súlade s dobrými mravmi a bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov a ani osobitným zákonom, podľa ktorých sa osobné údaje spracovávajú.

Práva dotknutej osoby:
• dotknutá osoba má právo požadovať od Prevádzkovateľa prístup k jeho osobným údajom a právo na ich opravu, ako aj právo na prenosnosť údajov,
• dotknutá osoba má právo obhajovať svoje práva prostredníctvom zodpovednej osoby alebo podaním podnetu na šetrenie, sťažnosti dozornému orgánu, na Slovensku Úradu na ochranu osobných údajov v zmysle § 100 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

I

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odborná spôsobilosť príslušníka obecnej polície získaná zmysle § 25 zákona č. 564/1991 Z. z. o obecnej polícii v znení neskorších zmien a doplnkov - je výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Prehľad platných právnych predpisov vzťahujúcich sa na činnosť mestskej polície a samosprávy a to najmä:
• zákon č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii v znení neskorších predpisov
• zákon č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov
• zákon č. 372/1990 Zb. o priestupkoch v znení neskorších predpisov
• všeobecne záväzné nariadenia mesta Zvolen

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel – užívateľská úroveň
Microsoft Word - užívateľská úroveň

Vodičský preukaz skupiny B
Zbrojný preukaz typu C je výhodou

Skúsenosti:
prax v odbore je výhodou

Iné kritériá a požiadavky
• starší ako 21 rokov
• bezúhonnosť
• zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť na výkon funkcie
• komunikačné schopnosti
• ochota spolupracovať v tíme
• zodpovednosť a samostatnosť
• flexibilita
• vysoká miera tolerancie voči stresu
• práca na zmeny

Samospráva

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3686935  Dátum zverejnenia: 5.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 583,5 - 700,5 EUR/mesiacod 583,50 € – do 700,50 € zvýšená o 15% za výkon prác vo verejnom záujme plus osobné ohodnotenie podľa odvedeného výkonu v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, 2 x ročne mimoriadne odmeny (výška 1/2 mesačnej mzdy)