Opatrovateľ/ka detí v Detských jasliach

MESTO ZVOLEN

Miesto práce
Zvolen mesto, Zvolen
Termín nástupu
apríl 2019
583,50 € do 700,50 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, (2 x ročne mimoriadne odmeny výška 1/2 mesačnej mzdy – motivačná zložka mzdy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

1. rozvíjanie vedomostí, zručností, návykov a všestranný rozvoj osobnosti detí v detských jasliach
2. dodržiavanie pracovných postupov výchovnej práce
3. izolácia dieťaťa v prípade ochorenia a okamžité vyrozumenie zákonného zástupcu
4. dodržiavanie zásad dennej zdravotníckej a hygienickej starostlivosti o deti
5. vedenie dokumentácie o zdravotnej a výchovnej starostlivosti
6. hygiena hračiek a učebných pomôcok
7. dodržiavanie postupnosti pri režimových činnostiach

• práca v stabilnej organizácii
• sociálny program, doplnkové dôchodkové poistenie
• športové a spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

K žiadosti je potrebné pripojiť:
• fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• životopis (s uvedenými kontaktnými údajmi e-mail a číslo telefónu)
• platný zdravotný preukaz
• prehlásenia (1/ Informovanie dotknutej osobu, 2/ Súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov) v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov, ktoré tvoria samostatné listiny uvedené v závere textu podmienok pre osobný pohovor

vlastnoručný podpis uchádzača, dátum
Požadované vzdelanie
Opatrovateľ/ka detí podľa § 33a ods. 2 zákona č. 448/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov je fyzická osoba, ktorá má najmenej
a) úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania s odborným zameraním aj na oblasť starostlivosti o dieťa v rozsahu podľa tohto zákona,
b) úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie a absolvovala akreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín, alebo
c) úplné stredné všeobecné vzdelanie alebo úplné stredné odborné vzdelanie, ak počas trvania pracovnoprávneho vzťahu, na ktorého základe vykonáva pracovnú činnosť opatrovateľa detí pri poskytovaní sociálnej služby uvedenej v § 32b, začne do šiestich mesiacov od vzniku tohto pracovnoprávneho vzťahu navštevovať akreditovaný kurz opatrovania detí najmenej v rozsahu 220 hodín a absolvuje tento akreditovaný kurz do dvanástich mesiacov od vzniku tohto pracovnoprávneho vzťahu.

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu doručte Vašu žiadosť spolu s požadovanými dokladmi najneskôr dňa 21.03.2019 do podateľne Mestského úradu.

Mesto Zvolen si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len uchádzačov, ktorí na základe predložených dokladov spĺňajú požadované predpoklady a požiadavky.

Uchádzači budú na výberové konanie, ktoré sa bude uskutoční dňa 29.marca 2019 v zasadačke Mestskej rady na 1. poschodí Mestského úradu vo Zvolene pozvaní osobitnou pozvánkou elektronickou poštou (e-mail).

Mestský úrad
Referent personálnej práce a miezd
Námestie slobody 22
960 01 Zvolen
Zn.: „OPATROVATEĽKA DETÍ V DETSKÝCH JASLIACH“

Kontakt
Kontaktné osoby:
Ing. Zlata Vrtielková
Tel.: 045/5303 202
E-mail: [email protected]

PaedDr. Dana Töröková
Tel.: 045/5303 206

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľ/ka detí podľa § 33a ods. 2 zákona č. 448/2008 Z. z. v znení neskorších predpisov je fyzická osoba, ktorá má najmenej a) úplné stredné odborné vzdelanie získané v odbore vzdelávania s odborným zameraním aj na oblasť starostlivosti o dieťa v roz

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

• fyzická zdatnosť
• zodpovednosť,
• flexibilnosť,
• pohotovosť, obozretnosť
• základné hygienické požiadavky
• trpezlivosť
• empatické správanie a vzťah k deťom
• bezúhonnosť
• predvídavosť

Samospráva

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3622357  Dátum zverejnenia: 15.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 583,50 € do 700,50 € v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, (2 x ročne mimoriadne odmeny výška 1/2 mesačnej mzdy – motivačná zložka mzdy)