Reagujte bez životopisu

Príslušník mestskej polície

Mesto Žiar nad Hronom

Miesto práce
Š. Moysesa 46, Žiar nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
1 010,5 - 1 191 EUR/mesiac-plat v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme a zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme -možnosť priznania mesačnej odmeny vo výške 25% príslušnej platovej triedy najvyššieho platového stupňa

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dozor nad hliadkovou službou a riešenie priestupkov vo vymedzenej oblasti vykonávané obecným policajtom po získaní osvedčenia o odbornej spôsobilosti na výkon činnosti.

doplnkové dôchodkové sporenie 3.pilier

Informácie o výberovom konaní

K prihláške na voľné pracovné miesto je potrebné pripojiť:

• prihlášku do zamestnania
• profesijný životopis a motivačný list
• kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
• lekárske potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon práce mestského policajta
• fotokópiu platného vodičského preukazu
• fotokópiu platného zbrojného preukazu

Žiadosti môžete doručiť aj poštou:
Mestský úrad
personálne oddelenie
Š. Moysesa 46
965 19 Žiar nad Hronom

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.5.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

• vek nad 21 rokov
• bezúhonnosť
• zdravotná, telesná a duševná spôsobilosť
• znalosť úradného jazyka slovom a písmom
• výhodou - odborná spôsobilosť v súlade so zákonom č. 564/1991 Zb. o obecnej polícií v znení neskorších predpisov
• výhodou - zbrojný preukaz na držanie zbrane a streliva za účelom výkonu činnosti príslušníka polície

Iné kritériá a požiadavky:
• dobré komunikačné, organizačné schopnosti, profesionálne vystupovanie
• osobnostné a morálne predpoklady
• ovládanie práce s PC

Všeobecná verejná správa

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Šiška
Tel.: +421905229538
E-mail: poslať životopis
ID: 4774366  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 010,5 EUR/mesiac