Terénny sociálny pracovník - práca s ľuďmi bez domova

Mesto Trnava

Miesto práce
Coburgova, Trnava
Termín nástupu
01.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700,00

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce TSP:
- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie ľudí so sociálnymi problémami, odborné posudzovanie životnej situácie človeka, poskytovanie základných informácií v krízových situáciách a zabezpečenie potrebných sociálnych služieb, individuálne plánovanie, sociálne poradenstvo, pomoc pri uplatňovaní ľudských a občianskych práv, oprávnených záujmov a pri riešení osobných záležitostí;
- sprevádzanie človeka, orientácia v aktuálne platnej legislatíve, facilitácia pri riešení konfliktov v lokalite, case management, administratívne spracovanie výkonu svojej práce, v prípade potreby koordinácia pracovných aktivít so zainteresovanými verejnými a neziskovými inštitúciami a ďalšie.

dodatková dovolenka
DDS
stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Dôležité kvalifikačné predpoklady (neodpustiteľné):
Kvalifikačné predpoklady na pozíciu TSP sú:
1. ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore sociálna práca, alebo

2. ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore psychológia, právo, sociálne služby a poradenstvo, verejná politika a verejná správa alebo v študijných odboroch pedagogického zamerania, alebo má uznaný doklad o takom vysokoškolskom vzdelaní podľa osobitného predpisu v prípade, ak k 1. januáru 2015 vykonával pracovné činnosti, ktoré svojím charakterom zodpovedajú sociálnej práci podľa zákona č. 219/2014 Z. z. v znení neskorších predpisov alebo

3. ukončené vysokoškolské vzdelanie I. stupňa v odbore sociálna práca v prípade, ak k 1. januáru 2015 vykonával pracovné činnosti, ktoré svojím charakterom zodpovedajú sociálnej práci.

Zoznam požadovaných dokladov k žiadosti o prijatie do zamestnania:
• žiadosť, v ktorej je jednoznačne určené, o ktorú pozíciu alebo pozície sa kandidát uchádza,
• životopis uchádzača,
• doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, prípadne aktuálne potvrdenie školy o štúdiu alebo potvrdenie o požadovanej praxi (ak je relevantné),
• uchádzač môže predložiť aj odporúčania alebo pracovné hodnotenia od predchádzajúceho zamestnávateľa alebo organizácií, s ktorými v minulosti spolupracoval alebo iné doklady potvrdzujúce spôsobilosť (certifikáty zo školení a podobne),
• čestné vyhlásenie o bezúhonnosti alebo výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace.
K žiadosti treba doložiť:

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca, sociálna pedagogika, špeciálna pedagogika, sociálne služby a poradenstvo, liečebná pedagogika, psychológia akreditovaná podľa osobitného predpisu

Vodičský preukaz

B

Obecná samospráva

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MESTO TRNAVA
Hlavná 1
917 71 Trnava
ID: 3419312   Dátum zverejnenia: 13.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700,00