Hľadáme projektového manažéra s vynikajúcimi komunikačnými zručnosťami a skúsenosťami v oblasti riadenia projektov

Mesto Trenčín

Miesto práce
Mierové námestie, Trenčín
Termín nástupu
1.6.2024 alebo ASAP
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda od 1100€ v závislosti od skúseností a praxe uchádzača, výkonnostné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce projektového manažéra:

- Podáva Žiadosti o nenávratné finančné príspevky (NFP) na základe zverejnenia aktuálnych grantových výziev na predkladanie projektov financovaných z eurofondov v programovom období, ktoré sleduje a informuje o nich.

- Pripravuje podklady a dokumenty (povinné prílohy), ktoré sú súčasťou Žiadosti o NFP, nahráva prílohy do systému ITMS 2014+.

- Komunikuje s  príslušným Riadiacim orgánom (RO).

- Pripravuje podklady ku zmluvám o NFP, dodatkom ku zmluvám o dielo týkajúce sa naviac prác, vypracováva žiadosti o zmenu zmluvy o NFP.

- Vykonáva implementáciu projektov v súčinnosti s kolegami na iných útvaroch mestského úradu.

- Pripravuje podklady k Žiadosti o platbu, Monitorovacím správam.

- Zabezpečuje kontroly na mieste s RO.

- Realizuje prieskumy trhu k určeniu predpokladanej hodnoty zákazky.

- Zabezpečuje a koordinuje komunikáciu s externým manažmentom, projektantmi, zhotoviteľmi.

- Pripravuje podklady k rozpočtu, vystavuje monitorovacie správy týkajúce sa rozpočtu mesta.

Pracovná doba:

  • 7,5 hodinová pracovná doba s pružným pracovným časom

  • Pružný pracovný čas
  • Doplnkové dôchodkové sporenie
  • Výkonnostné príplatky
  • Bezplatný vstup na plaváreň a kúpalisko
  • Profesionálny rast a rozvoj

Okrem toho ponúkame príjemné pracovné prostredie a tím skúsených kolegov.

Svoje CV nám pošlite do 15.05.2024 na adresu: [email protected] spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov.
Obvykle dostávame niekoľko desiatok ponúk. Na základe zaslaných podkladov vyberieme najvhodnejších uchádzačov, s ktorými sa dohodneme na ďalšom postupe. Pri rozhodovaní zavážia aj referencie na Vašu doterajšiu prácu.

Kontakt:
JUDr. Katarína Patková
vedúci kancelárie prednostu
kancelária prednostu
Mierové námestie 2
911 64 Trenčín
tel.: 032/6504 255

e-mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

projektový manažment, verejná správa, ekonomika, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
ITMS2014+ - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft OneDrive - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment, verejná správa

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti v oblasti projektového manažmentu alebo príbuzných oblastí
  • Znalosť metodológií riadenia projektov
  • Vynikajúce komunikačné zručnosti
  • Skúsenosti s riadením projektov a tímov
  • Schopnosť riešiť konflikty a pracovať pod tlakom

Mestský úrad v Trenčíne

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Katarína Patková
Tel.: +421902911142
E-mail: poslať životopis
ID: 4810627  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac