Projektový/á špecialista/metodik (špecialistka/metodička) participácie

Mesto Trenčín

Miesto práce
Mierové námestie, Trenčín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacvýkonnostné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mestský úrad v Trenčíne v spolupráci s Kreatívnym inštitútom Trenčín hľadá nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Projektový/á špecialista/metodik (špecialistka/metodička) participácie.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- Projektové riadenie, realizácia a hodnotenie participatívnych procesov

- Príprava metodiky, metodické vedenie a usmerňovanie procesov

- Spracovanie prípadových štúdií a metodických materiálov

- Zisťovanie, mapovanie a analyzovanie potrieb miestnych obyvateľov

- Výskum, zber kvalitatívnych a kvantitatívnych dát a ich vyhodnocovanie

- Analýza participatívnych procesov tvorby verejných politík na základe zozbieraných dát

- Činnosti naviazané na proces zavádzania participácie na mestskom úrade

- Optimalizácia existujúcich procesov

- Náplň potrieb Mestského úradu v Trenčíne a Kreatívneho inštitútu Trenčín (Európske hlavné mesto kultúry 2026 – Pestovanie zvedavosti)

- Môžeš získať výkonnostné príplatky za dosiahnutie stanovených cieľov a motiváciu k vynikajúcemu výkonu.

- Práca na plný úväzok s pružným pracovným časom, ktorý ti umožní lepšie zladený pracovný a súkromný život.

- Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, ktorý ti pomôže zabezpečiť si lepšiu finančnú budúcnosť.

- Máš možnosť meniť veci verejné k lepšiemu a vidieť výsledky svojej práce, vďaka čomu môžeš prispieť k pozitívnym zmenám v spoločnosti.

- Získavaš príležitosť pracovať v dynamickom tíme skúsených odborníkov a rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.

Uchádzači o uvedené pracovné miesto, prihláste sa elektronickou poštou na uvedený kontakt najneskôr do 15.4.2024.

Čo nám treba poslať?
- Profesijný životopis v slovenskom jazyku vo formáte PDF
- Motivačný list v slovenskom jazyku maximálne na 1 stranu A4 vo formáte PDF
Súhlas so spracovaním osobných údajov, ak si uchádzač želá byť zaradený do databázy pre účely potenciálneho neskoršieho oslovenia s pracovnou ponukou.

Kontakt:

JUDr. Katarína Patková
vedúci kancelárie prednostu
kancelária prednostu
Mierové nám. 1/2
911 64 Trenčín
tel.: 032/6504 255
mobil: 0902 911 142
e-mail: [email protected]

Mesto Trenčín si vyhradzuje právo pozvať na výberové konanie len uchádzačov, ktorí na základe predložených dokladov spĺňajú požadované predpoklady a požiadavky.
Uchádzači budú na výberové konanie pozvaní osobitnou pozvánkou s uvedením miesta a času konania pohovoru elektronickou poštou (e-mail). V odkaze na webovú stránku mesta sa nachádza Informovanie o spracúvaní osobných údajov na účel evidencie uchádzačov o zamestnanie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Odbory spoločenských vied, psychologické vedy, pedagogické vedy, sociálne vedy, právne vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý
Microsoft OneDrive - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektový manažment, sociológia, psychológia, verejná správa

Počet rokov praxe

2

- bezúhonnosť a vodičský preukaz skupiny B sú nutnosťou

- angličtina - aktívne slovom aj písmom, ďalej aj ďalšie jazyky sú plusom

- schopnosť pracovať pod tlakom a samostatne, dôslednosť, zodpovednosť a spoľahlivosť sú pre nás dôležité

- záujem o tému participácie, verejnej správy a kultúry

- vysoko vyvinuté soft skills - motivácia, ochota učiť sa nové veci a schopnosť pracovať s ľuďmi

- strategické myslenie a plnenie dlhodobých plánov a cieľov

- výhodou sú znalosti projektového manažmentu

Mestský úrad v Trenčíne
ID: 4787427  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac