Referent pre investície

Mesto Trenčín

Miesto práce
Mierové námestie, Trenčín
Termín nástupu
8.4.2019
od 850€ btto v závislosti od vzdelania a praxe + výkonnostné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Odborné práce, technický dozor a administratívne práce spojené s investičnou činnosťou mesta Trenčín

výkonnostné príplatky, príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie

Zamestnávateľ - mesto Trenčín si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené predpoklady.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie stavebného smeru, príp. vysokoškolské vzdelanie II. stupňa stavebného alebo technického smeru

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

bezúhonnosť
• odborná prax vítaná, (výhodou je prax v projektovaní stavieb, v realizácií stavieb alebo z investičnej činnosti)
• vodičský preukaz skupiny B
• samostatnosť, kreativita, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, koncepčné a analytické myslenie, flexibilnosť, zodpovednosť

Mestský úrad v Trenčíne
ID: 2729998  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 850€ btto v závislosti od vzdelania a praxe + výkonnostné príplatky