Špecialista pre verejné obstarávanie

Mesto Trenčín

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
8.7.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
750€ + výkonnostné príplatky (po zaučení možnosť zvýšenia)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- komplexné zabezpečovanie jednotlivých postupov verejného obstarávania (procesné, administratívne atď.),
- plánovanie procesov vo verejnom obstarávaní,
- príprava podkladov pre menovanie komisií a poroty pre prípravu súťažných podkladov, komisií a poroty na otváranie a vyhodnotenie ponúk v súlade so zákonom a internými predpismi,
- zodpovedá za dodržiavanie postupov verejného obstarávania v súlade so zákonom a internými predpismi, okrem prípadov verejného obstarávania realizovaných v súlade s internými predpismi inými útvarmi, kedy plní len funkciu metodického usmerňovania, ak je o to zamestnanec požiadaný,
- v prípade potreby metodicky usmerňuje ostatných zamestnancov Mesta Trenčín,
- príprava, pripomienkovanie a aktualizácia interných predpisov v oblasti VO
- vykonávanie predbežnej finančnej kontroly za útvar na zverenom úseku,
- zabezpečovanie v nevyhnutnom rozsahu ďalších činností v pôsobnosti útvaru podľa pokynov nadriadených zamestnancov,
- zabezpečovanie a vykonávanie ďalších úloh, ak sú zamestnancovi určené v zmysle interných dokumentov (najmä úloh vyplývajúcich zo smernice o verejnom obstarávaní)

výkonnostné príplatky, príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, školenia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

verejné obstarávanie, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vysoké pracovné nasadenie, aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť
prax v oblasti verejného obstarávania vítaná

Útvar právny - Mestský úrad v Trenčíne

Mierové námestie 2
911 64 Trenčín
ID: 2346104   Dátum zverejnenia: 25.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   750€ + výkonnostné príplatky (po zaučení možnosť zvýšenia)