Právnik - špecialista pre VO

Mesto Trenčín

Miesto práce
Mierové námestie 2, okres Trenčín
Termín nástupu
1.3.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Príprava právnych analýz, stanovísk, vyjadrení a koncepčných materiálov,
Príprava, posudzovanie a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
Zastupovanie mesta na základe poverenia primátora na súdnych konaniach, správnymi a inými orgánmi
Príprava, pripomienkovanie a aktualizácia interných predpisov a VZN
Príprava podkladov a spracovanie materiálov na rokovanie komisií mestského zastupiteľstva,
Vypracovávanie návrhov výziev, žalôb a dohôd
Sprístupňovanie informácií v zmysle zákona o slobodnom prístupe k informáciám, riešenie sťažností
Zabezpečenie komplexného právneho servisu zamestnancom mesta, sledovanie aktualizácie súvisiacej legislatívy
Agenda verejného obstarávania

výkonnostné príplatky, príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, verejné obstarávanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

vysoké pracovné nasadenie, aktívny prístup k práci, spoľahlivosť, flexibilita, bezúhonnosť
prax v oblasti verejného obstarávania vítaná

Útvar právny - Mestský úrad v Trenčíne

Mierové námestie 2
911 64 Trenčín
ID: 2346104   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou