Riaditeľka/riaditeľ Centra voľného času

Mesto Svit

Miesto práce
Hviezdoslavova 268/32, Svit
Termín nástupu
01.07.2024
Od 1 350 EUR/mesiacPlatové podmienky budú upravené podľa zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, podľa nariadenia vlády Slovenskej republiky č. 341/2004 Z. z., ktorým sa ustanovujú katalógy pracovných činností pri výkone práce vo verejnom záujme a o ich zmenách a dopĺňaní v znení neskorších predpisov a v súlade so zákonom č. 138/2019 Z. z. Základná mzda, príplatok za riadenie a ostatné príplatky závisia od dĺžky praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovedá za činnosť CVČ,

- určuje a ukladá podriadeným zamestnancom pracovné úlohy,

- organizuje, riadi a kontroluje ich prácu a dávať im na ten účel záväzné pokyny v súlade pracovným poriadkom zamestnávateľa

- vykonáva prácu v súlade so zákonom č. 596/2003 o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a so zákonom č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

- v zmysle Kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

- prihláška do výberového konania
- profesijný štruktúrovaný životopis
- overené kópie dokladov o vzdelaní a o vykonaní 1. atestácie, resp. kvalifikačnej skúšky alebo jej náhrady)
- potvrdenie o dĺžke výkonu pedagogickej činnosti,
- písomný návrh koncepcie rozvoja školského zariadenia,
- čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti vo vzťahu k výkonu činnosti,
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti v zmysle § 15 ods. 1 zákona č. 138/2019 Z. z.,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
- čestné vyhlásenie uchádzača, že nebol odvolaný z funkcie riaditeľa podľa § 3 ods. 7 písm. a), b),c), e) a f), alebo ods. 8 písm. a) zákona č. 596/2003 Z. z.,
- písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania (zákon č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov)
Uchádzači o pracovné miesto doručia svoje žiadosti o zaradenie do výberového konania najneskôr do 03.06.2024 do 12:00 hod. v uzatvorenej obálke (rozhodujúci je dátum uvedený na poštovej pečiatke) na adresu: Mestský úrad Svit, Hviezdoslavova 268/32, 059 21 Svit s označením „Výberové konanie – riaditeľ, CVČ, Hviezdoslavova 268/32, Svit" "NEOTVÁRAŤ"
Vyhlasovateľ si vyhradzuje právo nezaradiť do výberového konania uchádzačov, ktorí nespĺňajú požadované podmienky. Uchádzačom, ktorí splnia podmienky, bude termín a miesto výberového konania oznámený písomne najmenej 7 dní pred jeho konaním.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

školstvo, vykonanie prvej atestácie resp. kvalifikačnej skúšky alebo jej náhrady

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pedagogická činnosť

Počet rokov praxe

5

- zdravotná spôsobilosť

- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu

- bezúhonnosť

- spôsobilosť používať slovenský jazyk v úradnom styku,​

- osobnostné a morálne predpoklady,

​- manažérske zručnosti a osobnostné predpoklady na výkon funkcie,

- organizačné a riadiace schopnosti, samostatnosť, komunikatívnosť a časová flexibilita

- zodpovednosť, rozhodnosť, schopnosť pracovať v záťažových situáciách,

- schopnosť pracovať v tíme, predvídať a hľadať ciele a riešenia,

- aktívna práca s PC a inými bežne používanými komunikačnými prostriedkami

- znalosť príslušnej legislatívy v oblasti školstva,

Mestský úrad Svit

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4837769  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac