Referent správy majetku

Mesto Stupava

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacmožnosť priznania osobného príplatku a štvrťročných odmien,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

agenda správy majetku (zaradenie, vyradenie, odpisy, operatívna evidencia), zabezpečovanie inventarizácie, evidencia technickej dokumentácie spravovaných objektov, majetkovo právne vysporiadanie, prevody majetku, práca so znaleckými posudkami, geometrickými plánmi, softvérom na správu majetku, komunikácia s orgánmi verejnej správy ( najmä kataster, stavebný úrad, SPF a pod.)

možnosť ďalšieho predĺženia zmluvy,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ÚSO geodézia a kartografia, VŠ technického zamerania

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

aspoň 5 rokov

zodpovednosť za pridelenú oblasť, organizačné schopnosti, schopnosť samostatného myslenia a plánovanie, komunikatívnosť, flexibilita,
znalosti legislatívy: zákon č. 302/2001 Z. z. o samospráve vyšších územných celkov, č. 446/2001 Z z. o majetku vyšších územných celkov, č. 523/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách verejnej správy, č. 583/2004 Z. z. o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy, č. 71/1967 Zb. o správnom konaní, č. 50/1976 Zb. – stavebný zákon, č. 343/2015 Z. z. o verejnom obstarávaní v platnom znení, zákon č. 162/1995 Z. z. o katastri nehnuteľností a o zápise vlastníckych a iných práv k nehnuteľnostiam v platnom znení.

mesto
ID: 4075637  Dátum zverejnenia: 6.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac