Referent stavebného úradu

Mesto Stupava

Miesto práce
Stupava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

koncepčná a rozhodovacia činnosť v povoľovacom konaní v stanovenom rozsahu vrátane kontrolnej činnosti vo vymedzenom rozsahu, najmä:
- umiestňovať stavby a povoľovať zmeny umiestnenia stavieb,
­ vyhotovovať písomné vyjadrenia pre špeciálne stavebné úradu,
­ overovať splnenie podmienok vydaných územných rozhodnutí,
­ povoľovať stavby a ich zmeny počas realizácie,
­ povoľovať zmeny dokončených stavieb,
­ povoľovať stavebné úpravy, udržiavacie práce a drobné stavby, pri ktorých nie je postačujúce ohlásenie,
­ vykonávať kolaudácie stavieb a zmeny v užívaní stavieb,
­ povoľovať predčasné užívanie stavieb, dočasné užívanie stavieb so skúšobnou prevádzkou,
­ nariaďovať nevyhnutné úpravy na stavbách a údržbu stavieb,
­ nariaďovať opatrenia na susedných pozemkoch,
­ vydávať povolenia na odstránenia stavieb,
­ vydávať povolenia na terénne úpravy,
­ vykonávať štátny stavebný dohľad,
­ nariaďovať odstránenie závad a opatrenia na stavbách na základe výkonu štátneho stavebného dohľadu,
­ poskytovať informácie podľa platnej legislatívy.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Funkčný plat bude stanovený v zmysle § 4 zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov minimálne v sume 800,00 € mesačne.

osobitný kvalifikačný predpoklad na zabezpečenie činnosti stavebného úradu v zmysle vyhlášky Ministerstva výstavby a regionálneho rozvoja Slovenskej republiky č. 547/2003 Z. z. vítaný

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné alebo technické

Vodičský preukaz

B
ID: 3666529   Dátum zverejnenia: 13.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Funkčný plat bude stanovený v zmysle § 4 zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov minimálne v sume 800,00 € mesačne.