Referent investičnej výstavby mesta

Mesto Senec - Mestský úrad

Miesto práce
Mierové námestie 8, 903 01 Senec
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 925,5 EUR/mesiac7. platová trieda v zmysle zákona č. 553/2003 Z.z. s možnosťou osobného ohodnotenia a odmien; Plat od 925,50 € do 1 300 €;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

pracovné činnosti:
- súvisiace s investičnou činnosťou mesta pri príprave alebo uskutočňovaní stavieb;
- pri zabezpečovaní projektovej a rozpočtovej dokumentácie stavieb;
- pri zabezpečovaní technického (stavebného) dozoru nad stavbami;
- súvisiace so spoluprácou pri verejnom obstarávaní na investičné akcie mesta, podiele na tvorbe súťažných podkladov a vyhodnotení ponúk;

- zvýšená výmera dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákonníka práce;
- 12 dni voľna v kalendárnom roku na regeneráciu v zmysle kolektívnej zmluvy;
- príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie;
- stravné lístky v hodnote 4,50 € (z toho zamestnávateľ prispieva 3,30 €);

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• profesijný štruktúrovaný životopis s uvedením celkovej dosiahnutej praxe vrátane uvedenia kontaktov na overenie si referencií;
• fotokópia dokladu o vzdelaní;
• čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v životopise;
• súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v z.n.p.;

Dátum a miesto podania žiadosti:
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi je potrebné doručiť osobne do podateľne Mestského úradu, poštou na adresu Mestský úrad, Mierové námestie č. 8, 903 01 Senec alebo mailom na adresu [email protected]

Bližšie informácie o pracovnom mieste: Karol Czére, vedúci útvaru výstavby a ochrany ŽP, kontakt: 0903219630, e-mail: [email protected]

Mesto Senec si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len uchádzačov, ktorí na základe predložených dokladov spĺňajú požadované predpoklady a požiadavky.

Uchádzači budú na výberové konanie pozvaní elektronickou poštou (e-mail).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

21.7.2020 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebného zamerania

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

samosprávy a v investičnej výstavbe - výhodou
3

- technické myslenie;
- tímová spolupráca; schopnosť zvládať stres a záťaž;
- zodpovednosť; samostatnosť;
- dobré komunikačné a organizačné znalosti;

samospráva

Mierové nám. 8
903 01 Senec
ID: 3927750  Dátum zverejnenia: 23.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 925,5 EUR/mesiac