Referent odpadového hospodárstva

Mesto Senec - Mestský úrad

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď, prípadne dohodou
zamestnanci sú odmeňovaní podľa zákona č. 553/2003 Z.z. - platová trieda 6, platový stupeň od dlžky započítanej praxe, nárok na osobný príplatok po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácia úloh, prípadne povinností, ktoré yyplývajú z príslušnej legislatívy t.j. zo zákona o odpadoch a to nadväzujúcich všeobecne záväzných predpisov pre samosprávu; príprava podkladov k hláseniam o nakladaní s nebezpečným odpadom na území mesta; čipovanie zberných nádob; kontrola a evidencia podkladov pri čipovaní zberných nádob a s tým súvisiace práce;

37,5 hod. týždenný pracovný čas; 5 dní dovolenky naviac; 2 dní pracovného voľna na regeneráciu....

na výberové konanie budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované vzdelanie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

enviromentalistika

Vodičský preukaz

B

iniciatívnosť, komunikatívnosť, samostatnosť

samospráva
ID: 3668226  Dátum zverejnenia: 15.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zamestnanci sú odmeňovaní podľa zákona č. 553/2003 Z.z. - platová trieda 6, platový stupeň od dlžky započítanej praxe, nárok na osobný príplatok po skúšobnej dobe