Výkonný riaditeľ spoločnosti PREŠOV REAL, s.r.o. spojenej s funkciou konateľa spoločnosti u zakladateľa: Mesto Prešov, Hlavná 73, 080 01 Prešov

Mesto Prešov

Miesto práce
Slovenská 40, Prešov
Termín nástupu
15.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
základný plat v rozpätí 1800 - 2200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie spoločnosti založenej mestom Prešov a zaoberajúcej sa: správou nebytových priestorov a bytov vo vlastníctve mesta Prešov; prevádzkovaním ďalšieho majetku vo vlastníctve mesta Prešov - parkoviská, letný areál Delňa, vyhliadková veža (Vodárenská veža), priemyselný park PPZ Záborské

Upozorňujeme uchádzačov, že podrobné podmienky, zoznam požadovaných dokladov, spôsob ich doručovania a termín samotného výberového konania je zverejnený na webovom sídle mesta Prešov:

Uchádzačovi, ktorý nedodá všetky doklady v predpísanej forme a termíne, nebude umožnená účasť na výberovom konaní.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

• minimálne 5 rokov praxe po ukončení vysokoškolského vzdelania,
• minimálne 3 roky praxe v riadení,
• vynikajúce organizačné a komunikačné schopnosti, samostatnosť, zodpovednosť, rozhodnosť, schopnosť pracovať v záťažových situáciách, časová flexibilita a orientácia na ciele,
• bezúhonnosť,
• spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
• zdravotná spôsobilosť,
• znalosť legislatívy v oblasti prenájmu majetku, a to najmä s dôrazom na zákon č. 116/1990 Z. o nájme a podnájme nebytových priestorov,
• znalosť legislatívy v oblasti pracovného práva s dôrazom na zákon č. 311/2001 Z.z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov a zákon č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov,
• znalosť a orientácia v oblasti legislatívy s dôrazom na Obchodný zákonník a Občiansky zákonník,
• ovládanie práce s PC (Microsoft Office),
• písomne predložiť Koncepciu rozvoja obchodnej spoločnosti PREŠOV REAL, s.r.o. so zameraním na správu majetku vo vlastníctve mesta Prešov, najmä:
a) zefektívnenie činností správy bytových a nebytových priestorov vo
vlastníctve mesta Prešov s návrhom postupov a časovým
harmonogramom na najbližšie 2 roky,
b) zámery a návrhy na správu parkovísk, prevádzkovanie letného areálu
Delňa a Vodárenskej veže a na správu priemyselného parku PPZ
Záborské.
Informácie o činnosti spoločnosti je možné získať, na internetovej stránke spoločnosti
www.presovreal.sk, zo zmluvných vzťahov uzatvorených medzi spoločnosťou a mestom Prešov
(prílohy výberového konania).

Dopravný podnik mesta Prešov, a. s. (DPMP) je akciová spoločnosť, ktorá zabezpečuje mestskú hromadnú dopravu (MHD) v Prešove a jeho okolí. Prevádzkuje autobusové a trolejbusové linky, ktoré spájajú rôzne časti mesta a jeho satelitnými obcami.
ID: 3621071  Dátum zverejnenia: 14.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základný plat v rozpätí 1800 - 2200 €