Referent/ka kancelárie 1. kontaktu

Mesto Poprad

Miesto práce
Mestský úrad Poprad, Nábrežie Jána Pavla II, Poprad
Termín nástupu
dohodou
850 EUR/mesiacPodľa odbornej praxe a kvality plnenia pracovných úloh možnosť priznania osobného príplatku k základnej mzde po skúšobnej dobe v súlade so zákonom č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-poskytovanie informácií občanom, zabezpečovanie prvotnej agendy delegovanej z odborov a oddelení mestského úradu,
- osvedčovanie podpisov a listín podľa zákona č. 599/2001 Z. z. o osvedčovaní listín a podpisov na listinách obvodnými úradmi a obcami v platnom znení

Týždenný pracovný čas 37,5 hod., 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce, 1 x ročne zvýhodnená PN-ka, finančný príspevok na stravovanie aj počas čerpania riadnej dovolenky, príspevok na rekreáciu, príspevok na DDS a ďalšie benefity z Kolektívnej zmluvy, príjemné pracovné prostredie.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
-žiadosť o prijatie do pracovného pomeru
-štruktúrovaný životopis.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomický, verejná správa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Word, Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

2

bezúhonnosť, komunikatívnosť, flexibilnosť, samostatnosť

Mesto Poprad je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.
ID: 4774220  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac