Vedúci/a oddelenia financií, daní a správy majetku mesta Poltár

Mesto Poltár

Miesto práce
Železničná 489/1, Poltár
Termín nástupu
01.07.2024
986 - 1 157 EUR/mesiacOdmeňovanie podľa Zákona č. 553/2003 Z. z. zákona o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v závislosti od zaradenia zamestnanca podľa dosiahnutého stupňa vzdelania, dĺžky započítanej praxe a zákonom ustanovených príplatkov (za riadenie pri pozícii vedúceho oddelenia 3% - 20%, zvýšenie tarifného platu o 15% za výkon práce vo verejnom záujme)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je:

-organizovanie a zabezpečovanie administratívnej a odbornej agendy vedúceho zamestnanca

-kontrolovanie a spravovanie rozpočtových prostriedkov za jednotlivé triedy

-kontrolovanie dodržiavania zásad hospodárenia s finančnými prostriedkami

-zabezpečovanie vykonávania výročného auditu

-zabezpečovania prác na úseku rozpočtovania a financovania

-vykonávanie ročnej účtovnej závierky

Zamestnaneckým výhodami sú:

-5 dní dovolenky navyše nad rámec zákona

-rekreačné poukazy

-stravné a iné výhody podľa platnej Kolektívnej zmluvy  a Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa

-odmeny za pracovné výročie a jubileá

-príspevok zo sociálneho fondu za darovanie krvi, príspevok na okuliare

-príspevok na ošatenie

Do stanoveného termínu je potrebné zaslať požadované dokumenty: žiadosť, životopis, fotokópia dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, písomný súhlas so spracovaním osobných údajov, čestné prehlásenie o spôsobilosti na právne úkony a pravdivosti všetkých údajov uvádzaných v žiadosti, doklad preukazujúci bezúhonnosť nie starší ako 3 mesiace.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Ostatné znalosti

Word, Excel, Outlook, Internet - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Strategické myslenie, dôslednosť, presnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, iniciatívnosť, lojalita, znalosť podvojného účtovníctva, rozpočtovníctva, výkazníctva a mzdovej agendy, schopnosť riešiť problémy, skúsenosti s finančným riadením projektov

Samospráva

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Paálová
Tel.: +421474308428
E-mail: poslať životopis
ID: 4840149  Dátum zverejnenia: 27.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 986 EUR/mesiac