Referent stavebného úradu

Mesto Pezinok

Miesto práce
Radničné námestie, Pezinok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 350 EUR/mesiacZmluvný plat za plný pracovný úväzok, t. j. 37,5 hod/týždeň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon činností stavebného úradu na úseku územného rozhodovania, stavebného poriadku, ukladania sankcií, štátneho stavebného dohľadu podľa zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon), vykonávacej vyhlášky č. 453/2000 Z.z., ktorou sa vykonávajú niektoré ustanovenia stavebného zákona a vyhlášky č. 532/2002 Z. z., ktorou sa ustanovujú podrobnosti o všeobecných technických požiadavkách na výstavbu a o všeobecných technických požiadavkách na stavby užívané osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie, vykonávanie procesných úkonov podľa zákona 71/1976 Zb. o správnom konaní (správny poriadok),
- Výkon činnosti špeciálneho stavebného úradu pre miestne a účelové komunikácie podľa zákona 135/1961 Zb. o pozemných komunikáciách (cestný zákon) v rozsahu pôsobnosti podľa § 120 ods. 1 zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku (stavebný zákon),
- Uskutočňovanie ďalších činností súvisiacich s preneseným výkonom štátnej správy na uvedenom úseku, ktorých výsledkom nie je rozhodovanie vo veci samej, napr. archívna činnosť, štatistická činnosť a pod.

- zvýšený výmer dovolenky o 5 dní nad rámec zákona
- 2 x ročne sick day
- pohyblivá pracovná doba
- výhody zamestnanca mesta
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- odmeny pri životných jubileách
- a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, nezabudnite poslať:
- štruktúrovaný životopis, spolu s čestným prehlásením o pravdivosti údajov (príloha č.1)
- kópiu dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (vzor - príloha č.2)
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti (vzor - príloha č.3)

Informácie preuchádzačov
Vašu žiadosť o prácu pre Mesto Pezinok spolu s uvedenými dokladmi môžete poslať
do 31. 5. 2023 na e-mail [email protected] s uvedením hesla v predmete:
„Referent stavebného úradu“.

Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem. Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady.
Vybraným uchádzačom bude termín a miesto výberového konania oznámený telefonicky aj písomne.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný

Ostatné znalosti

Microsoft Oficce - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

na stavebnom úrade výhodou

- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná
- bezúhonnosť, spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- vodičský preukaz sk. B
- práca s ISS CORA GEO – vítaná
- Microsoft Office-pokročilý

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4577119  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac