Referent na referáte životného prostredia

Mesto Pezinok

Miesto práce
Mestský úrad, Radničné námestie, Pezinok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 100 EUR/mesiacMesačný plat: od 1 100 EUR / na základe kvalifikácie, skúseností a výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plní samosprávne funkcie mesta v oblasti starostlivosti o zeleň a ochrany prírody a krajiny.
- Kontroluje a metodicky riadi zabezpečovanie verejnoprospešných služieb na úseku starostlivosti o verejnú zeleň (výsadbu, ošetrovanie a údržbu zelene parkov, cintorínov, sídlisk, alejí a uličných stromoradí, realizáciu a následnú údržbu sadovníckych úprav), ktoré vykonávajú na území mesta poverené mestské organizácie, príp. zmluvní partneri.
- Vedie evidenciu pozemkov vhodných pre náhradnú výsadbu na území mesta podľa platného pasportu zelene.
- Zabezpečuje pasportizáciu a projekciu zelene v meste.
- Vypracúva alebo zabezpečuje vypracovanie projektov výsadby zelene v meste alebo jeho častiach a ich realizáciu pripravuje plány ošetrovania drevín.
- Pripravuje sezónne plány na potrebu výpestkov a priesad kvetov.
- Vyjadruje sa k projektovým dokumentáciám všetkých stupňov z hľadiska výsadby a údržby zelene, vrátane územných plánov.
- Dáva súhlas na umiestňovanie a určuje druhové zloženie drevín pred výsadbou na verejných priestranstvách a vo voľnej krajine podľa platných právnych predpisov.
- Vykonáva štátny dozor nad dodržiavaním ustanovení zákona, všeobecne záväzných právnych predpisov vydaných na jeho vykonanie, ako aj nad dodržiavaním ním vydaných rozhodnutí a v rozsahu svojej pôsobnosti ukladá opatrenia na odstránenie zistených nedostatkov.

- zvýšený výmer dovolenky o 5 dní nad rámec zákona
- mobilný telefón
- skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
- výhody zamestnanca Mesta
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- odmeny pri životných jubileách
- 2x ročne sick day (1 za polrok)
- a ďalšie benefity vyplývajúce z práce vo verejnej správe či kolektívnej zmluvy

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás ponuka zaujala, nezabudnite poslať
- štruktúrovaný životopis, spolu s čestným prehlásením o pravdivosti údajov (príloha č.1)
- kópiu dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (vzor - príloha č.2)
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti (vzor - príloha č.3)

Vašu žiadosť o prácu pre Mesto Pezinok spolu s uvedenými dokladmi môžete poslať minimálne do 25.08.2022 (vrátane) na e-mail [email protected] s uvedením hesla v predmete: „VK – Referent na referáte životného prostredia“. Vopred všetkým ĎAKUJEME za prejavený záujem, no do ďalšieho kola výberového konania budú pozvaní len vybraní uchádzači. V prípade úspechu túto informáciu obdržíte najneskôr do 14 dní od uvedeného termínu. Uchádzačov, ktorí neboli vybraní na osobný pohovor, nebudeme z kapacitných dôvodov kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

- odborná prax vo verejnej alebo štátnej správe na obdobnej pozícií - vítaná

stredoškolské vzdelanie s maturitou, alebo vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa
- znalosť a orientácia v legislatíve (napr. zákon č. 543/2002 Z. z. o ochrane prírody a krajiny v znení neskorších predpisov, zákon č. 24/2006 Z. z. posudzovaní vplyvov na životné prostredie v znení neskorších predpisov, zákon č. 71/1967 Zb. o správnom konaní (správny poriadok) v znení neskorších predpisov)
- proaktívny a pozitívny prístup k práci
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- MS Office (Word, Excel, Outlook) – pokročilý
- Auto CAD - podmienkou

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4392892  Dátum zverejnenia: 1.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac