Referent výstavby

Mesto Pezinok

Miesto práce
Mestský úrad, Radničné námestie, Pezinok
Termín nástupu
1. 8. 2022, dohodou
1 100 EUR/mesiaczmluvná mzda od 1.100 € závislá od kvalifikačných predpokladov a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon investičnej činnosti mesta, príprava a uskutočňovanie stavieb v súlade s rozpočtom mesta
- kontrola vecnej správnosti faktúr stavieb mesta, odovzdanie staveniska, prevzatie prác a stavieb
- kontrola súpisov vykonaných prác pred fakturáciou, sledovanie finančnej prestavanosti stavieb
- orientácia v dokumentácii stavieb
- technický dozor na stavbách realizovaných Mestom Pezinok, riešenie reklamácií, odovzdanie do majetku mesta
- vedenie rokovaní so zhotoviteľmi stavieb, vedenie kontrolných dní stavieb a vypracovanie zápisov
- komunikácia s projektantami
- zabezpečenie projektovej prípravy stavieb a inžinierskej činnosti pre všetky konania podľa stavebného zákona
- účasť na príprave podkladov pri verejnom obstarávaní
- účasť na obhliadkach stavieb s uchádzačmi o realizáciu stavieb pri verejnom obstarávaní
- súčinnosť pri tvorbe Zmlúv o dielo
- vypracovanie rozpočtov a výkazov výmer v programe Cenkros
- základná orientácia v digitálnej mape mesta

- zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
- skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
- výhody zamestnanca Mesta
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- odmeny pri životných jubileách
- sick day 1x za pol roka

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti (vzor - príloha č. 1)
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov (vzor - príloha č. 2)
Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s požadovanými naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] do 30.06.2022 s uvedením hesla v predmete: „VK – Referent výstavby“.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý
CENKROS - Mierne pokročilý

komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita)
- analyzovanie a návrh riešenia problémov
- dobrá znalosť Pezinka výhodou
- pracovná skúsenosť vo verejnej alebo štátnej správe – výhodou
- vodičský preukaz B

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4347351  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac