Referent na zberný dvor Pezinok

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1. 8. 2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dohľad nad triedením jednotlivých zložiek odpadov
práca na PC, spracovanie výkazov a evidencii
vydávanie vážnych lístkov
kontrola nákladného priestoru vozidla
správa poplatkov na úrovni obce
komunikácia s odberateľmi

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
• pohyblivá pracovná doba
• výhody zamestnanca mesta
• 1 x sick day za každý kalendárny polrok

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• štruktúrovaný životopis, spolu s čestným prehlásením o pravdivosti údajov (príloha č.1)
• kópiu dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (príloha č.2)
• čestné prehlásenie o bezúhonnosti (príloha č.3)

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] s uvedením hesla v predmete: „VK –“ Referent na Zberný dvor Pezinok“
najneskôr do 30. 6. 2022.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

práca s PC
práca s pokladňou - výhodou

Požadované predpoklady:
prax v oblasti odpadového hospodárstva – vítaná
prax v oblasti účtovníctva – vítaná
samostatnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť, časová flexibilita a záujem o prácu
bezúhonnosť
prax v riadení ľudí – výhodou.

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4343167  Dátum zverejnenia: 31.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac