Referent právnik

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
jún 2021
1 100 EUR/mesiacod 1 .100 € podľa pracovných skúseností Naša ponuka môže byť vyššia v závislosti od skúseností, kvalifikácie a odbornej praxe - konkrétna mzda je stanovená po osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava a pripomienkovanie interných predpisov, všeobecných záväzných nariadení a iných právnych podaní
- Príprava a pripomienkovanie zmlúv a iných právnych dokumentov
- Sprístupňovanie informácii v zmysle zákona o slobode informácii
- Príprava podkladov na rokovanie mestského zastupiteľstva a mestskej rady
- Poskytovanie právneho poradenstva pre oddelenia mestského úradu
- Zastupovanie mesta pred súdmi, príslušnými orgánmi štátnej správy a orgánmi prokuratúry
- Zabezpečenie komplexného právneho servisu
- Spracovanie právnych stanovísk v rozsahu pridelenej agendy

- zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
- skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
- pohyblivá pracovná doba
- výhody zamestnanca mesta Pezinok

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
 štruktúrovaný životopis, spolu s čestným prehlásením o pravdivosti údajov (príloha č.1)
 kópiu dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní
 súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (príloha č.2)
 čestné prehlásenie o bezúhonnosti (príloha č.3)

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] s uvedením hesla v predmete: „VK – referent právnik“ najneskôr do 31. mája 2021.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prax min. 2 roky, prax v oblasti verejnej správy vítaná
- znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy
- znalosť stavebného konania a správneho práva
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu, bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
- práca s balíkom Microsoft Office - pokročilý

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4073439  Dátum zverejnenia: 3.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac