Referent územného plánovania (GIS)

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
máj/jún 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzda od 1000 € podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava koncepcie, štruktúry a tvorby geografického informačného systému mesta Pezinok (GIS PK)
- Zabezpečovanie tvorby, správy a aktualizácie GIS PK
- Zabezpečovanie a koordinácia spracovania, získavania, tvorby a evidencie informácií, údajov a analýz súvisiacich s územím mesta Pezinok
- Zisťovacia, vyhľadávacia a kontrolná činnosť a príprava podkladov pre iné oddelenia a referáty MsÚ (napr. referát miestnych daní, stavebný úrad, atď.)
- Podieľanie sa na príprave a tvorbe koncepčných a strategických dokumentov mesta, VZN a interných smerníc
- Vyhotovovanie podkladov, poskytovanie informácií a poradenstva v rozsahu pracovnej náplne

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
• pohyblivá pracovná doba
• výhody zamestnanca mesta

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
• štruktúrovaný životopis, spolu s čestným prehlásením o pravdivosti údajov (príloha č.1)
• kópiu dokladu o najvyššie dosiahnutom vzdelaní
• súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (príloha č.2)
• čestné prehlásenie o bezúhonnosti (príloha č.3)
• Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] s uvedením hesla v predmete: „VK – referent územného plánovania“ najneskôr do 19.apríla 2021.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).
Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Referát ľudských zdrojov
Mestský úrad Pezinok

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

vysokoškolské vzdelanie II. stupňa technického smeru (geodézia a kartografia, geoinformatika, architektúra, krajinné inžinierstvo)

- Znalosť legislatívy v požadovanej oblasti
- Prax v samospráve vítaná
- Bezúhonnosť

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4059777  Dátum zverejnenia: 12.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac