Referent dopravy

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiaczmluvná mzda od 1.000 € závislá od kvalifikačných predpokladov a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkon štátnej správy na miestnych a účelových komunikáciách v kompetenciách obce,
- majetková správa komunikácií vo vlastníctve mesta,
- výkon štátnej správy v cestnej doprave v kompetenciách obce,
- lesy: sledovanie a vyhodnocovanie plnenia zmlúv,
- poľovníctvo: sledovanie a vyhodnocovanie plnenia zmluvných povinností,
- práca aj v kancelárii a aj v teréne.

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
• výhody zamestnanca Mesta
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• odmeny pri životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s požadovanými naskenovanými
dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] do 31.01.2020 s uvedením hesla v predmete: „VK – Referent dopravy“.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované
doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným
kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

- prax na podobnej pozícii min 2 roky
- znalosť práce s PC – Word, Excel, Outlook,
- komunikatívnosť, profesionálne vystupovanie,
- pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita),
- analyzovanie a návrh riešenia problémov,
- dobrá znalosť Pezinka výhodou
- pracovná skúsenosť vo verejnej alebo štátnej správe – výhodou

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Radničné námestie 7
902 01 Pezinok
ID: 3846794  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac