Vedúci referátu ekonomiky a účtovníctva

Mesto Pezinok

Miesto práce
Mestský úrad Pezinok, Radničné námestie, Pezinok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadi, kontroluje, metodicky podporuje referentov účtovania (5)
- organizuje a koordinuje činnosti referátu účtovníctva
- zodpovedá za kvalitné plnenie úloh, za efektívne hospodárenie riadeného referátu
- fakturácia (dodávateľské, odberateľské faktúry)
- párovanie úhrad s objednávkami a zmluvami
- platobný styk s bankou
- účtovanie v nadväznosti na rozpočet
- účtovná závierka (individuálna a konsolidovaná), formulár vzájomných vzťahov
- spracovanie štatistických výkazov
- daňové a nedaňové pohľadávky, vystavovanie upomienok na pohľadávky
- inventarizácia majetku, pohľadávok a záväzkov
- spolupráca pri spracovaní záverečného účtu

• zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
• skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
• výhody zamestnanca Mesta
• príspevok na regeneráciu pracovnej sily
• odmeny pri životných jubileách

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s požadovanými naskénovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] do 25.12.2019 s uvedením hesla v predmete: „VK – Vedúci referátu ekonomiky a účtovania“.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Vopred ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, pozvaným na osobný pohovor, ktorí najviac vyhovujú naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

- prax na podobnej vedúcej pozícii min 2 roky
- riadiace a organizačné schopnosti
- pružnosť v myslení , samostatnosť
- organizovanie a plánovanie práce
- pracovná skúsenosť vo verejnej alebo štátnej správe - výhodou
- práca s ISS Cora Geo vítaná

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3807487  Dátum zverejnenia: 11.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac