Referent právnik

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
1.10.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacod 1000 € v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste dynamická/ý s organizačnými schopnosťami? Máte prax v požadovanej oblasti? Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame prácu v progresívne sa rozvíjajúcom Mestskom úrade.

Rámcový popis pracovnej pozície:
- Občianske právo hmotné a procesné
- Obchodné právo
- Správne právo
- Pracovné právo
- Právo v oblasti stavebného konania
- Legislatíva v oblasti školstva a zdravotníctva
- Prípravu návrhov, podaní a odvolaní vyjadrení
- Poskytovanie interného poradenstva a spracovanie právnych stanovísk v rozsahu pridelenej agendy

- zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona
- skrátený týždenný pracovný čas na 37,5 hod
- pohyblivá pracovná doba
- výhody zamestnanca mesta Pezinok

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť a profesijný životopis
- čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Dátum a miesto podania žiadosti o účasť na VK: žiadosti spolu s naskenovanými dokladmi zasielajte prosím výhradne elektronickou poštou na adresu: [email protected] s uvedením hesla v predmete: „VK – referent právnik“ najneskôr do 2. októbra 2020 do 12.00 hod.

Priebeh výberového konania:
Výberové konanie bude prebiehať formou individuálneho rozhovoru (pohovor).

Na výberové konanie budú pozvaní uchádzači, ktorí splnia uvedené požiadavky a pošlú požadované doklady.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak odpovedať budeme len vybraným kandidátom, ktorí najviac vyhovujú požiadavkám na pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

2.10.2020 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax min. 1 rok
- znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
- práca s balíkom Microsoft Office
- vodičský preukaz

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Radničné námestie 7
902 01 Pezinok

Kontakt

Kontaktná osoba: Referát ľudských zdrojov
E-mail: poslať životopis
ID: 3644409  Dátum zverejnenia: 11.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac