Referent sociálnej starostlivosti

Mesto Pezinok

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 800 do 1000 Eur, v závislosti od pracovných skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie ľudí so sociálnymi problémami
- poskytovanie pomoci pri riešení krízových a nepriaznivých životných situácií
jednotlivcov, rodín – prostredníctvom postupov sociálnej práce v súlade s poznatkami
spoločenských vied
- sprostredkovanie a realizácia aktivít a opatrení smerujúcich k predchádzaniu vzniku
krízových situácií, prehlbovaniu a opakovaniu sa porúch fyzického, psychického
a sociálneho vývinu, deprivácie, sociálnej exklúzie, vzniku a nárastu sociálno-
patologických javov
- sprevádzanie klienta
- poskytovanie základného sociálneho poradenstva a uplatňovanie moderných prístupov
v sociálnej práci s jednotlivcom, rodinou, komunitou
- zber demografických údajov, analyzovanie potrieb lokality a určovanie cieľov práce
v dlho dobejšom horizonte

- zázemie stabilného mestského úradu
- príjemné pracovné prostredie a práca v profesionálnom kolektíve
- teambuldingové aktivity
- 5 dní dovolenky navyše

Ste dynamická/ý s organizačnými schopnosťami? Máte prax v požadovanej oblasti? Radi Vás prijmeme do nášho tímu. Ponúkame prácu v progresívne sa rozvíjajúcom Mestskom úrade

Zašlite nám svoju žiadosť s profesným životopisom a fotografiou.
Pripojte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z.
o ochrane osobných údajov
Budeme kontaktovať uchádzačov, ktorí v najväčšej miere spĺňajú naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- orientácia v problematike krízovej intervencie
- prax v terénnej sociálnej práci výhodou
- znalosť územia Mesta Pezinok vítaná
-prax v predmetnej agende minimálne 5 rokov

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3612108  Dátum zverejnenia: 1.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 800 do 1000 Eur, v závislosti od pracovných skúseností