Právnik Mestského úradu v Pezinku

Mesto Pezinok

Miesto práce
Radničné námestie 7, 902 01 Pezinok, okres Pezinok
Termín nástupu
01.11.2017
Mzdové podmienky (brutto)
zmluvný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

právna agenda Mesta v rámci oddelenia Mestského úradu v Pezinku.
Rámcový popis pracovnej pozície: Občianske právo hmotné a procesné, Obchodné právo, Správne právo, Pracovné právo, Právo v oblasti stavebného konania

Informácie o výberovom konaní

Uchádzači o pracovnú pozíciu doložia:
- profesijný štruktúrovaný životopis s prehľadom doterajšej praxe (uviesť doklad o dosiahnutom stupni vzdelania)
- súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle zákona o ochrane osobných údajov

Mesto Pezinok si vyhradzuje právo písomne odpovedať len vybraným uchádzačom, ktorí budú pozvaní na ústny pohovor.
Kontakt: tel. č. 033/6901 200
E-mail: [email protected]

Žiadosti so životopisom zasielajte na adresu – Mestský úrad v Pezinku, Radničné námestie 7, 902 14 Pezinok, resp. na uvedenú e-mailovú adresu, prípadne doneste osobne do podateľne MsÚ na prízemí budovy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnická fakulta

Počet rokov praxe

3

Iné kritériá a požiadavky:
- odporúčaná prax, min. 3 roky,
- znalosť legislatívy verejnej správy a samosprávy
- bezúhonnosť
- komunikatívnosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
- práca s Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)

Možný nástup: od 01.11.2017, resp. dohodou

Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer

Mesto Pezinok je orgánom územnej samosprávy.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3204538  Dátum zverejnenia: 3.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: zmluvný plat