Referent stavebného manažmentu

Mesto Partizánske

Miesto práce
Námestie Slovenského národného povstania 212/4, Partizánske
Termín nástupu
Dohodou
922 EUR/mesiacUvedená mzda je základná mzda do 2 rokov praxe. V závislosti od dĺžky praxe sa zvyšuje základná mzda podľa prílohy č. 3 zákona č. 553/2003 Z. z. Okrem základnej mzdy môže byť vyplácaný osobný príplatok v závislosti od dosahovaných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečenie investorskej a inžinierskej činnosti spojenej s predprojektovou a projektovou prípravou stavieb,
- zabezpečenie územných rozhodnutí, stavebných povolení a kolaudačných rozhodnutí, geodetických a majetkoprávnych podkladov súvisiacich s prípravou stavieb,
- vypracovanie podkladov k verejným obchodným súťažiam a k zmluvám o kúpe a predaji pozemkov,
- zúčastňovanie sa územných, stavebných a kolaudačných konaní,
- vypracovanie stanovísk mesta z hľadiska územného plánovania.

- podľa Kolektívnej zmluvy mesta a Kolektívnej zmluvy vyššieho stupňa, napr.:
fond pracovného času - 37,5 hod. týždenne v 1-zmennej prevádzke,
nárok na dovolenku nad rámec zákona,
príspevok zamestnávateľa na stravovanie nad rámec zákona,
príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie,
bohatý sociálny program.

Informácie o výberovom konaní

ZOZNAM POŽADOVANÝCH DOKLADOV:
- profesijný životopis vrátane telefonického a mailového kontaktu,
- motivačný list,
- doklad o najvyššom ukončenom vzdelaní,
- súhlas so spracúvaním osobných údajov podľa formulára na webovom sídle mesta Partizánske v sekcii výberové konania.

Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi s označením "Výberové konanie – Referent stavebného manažmentu – NEOTVÁRAŤ“ zasielajte na adresu: Mestský úrad v Partizánskom, Nám. SNP 212/4, 958 01 Partizánske, alebo osobne do podateľne MsÚ Partizánske.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctva, prípadne na podobnej pozícii vo verejnej správe

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, dobré vyjadrovacie schopnosti, analytické myslenie, presnosť a zodpovednosť.

Samospráva

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4339885  Dátum zverejnenia: 27.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 922 EUR/mesiac