Samostatný odborný zamestnanec na odbore územného rozvoja a architektúry

MESTO Nové Zámky

Miesto práce
Mesto Nové Zámky, Hlavné námestie, Nové Zámky
Termín nástupu
01.06.2021
922,5 - 1 107 EUR/mesiac• v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zaradenie do platovej triedy 7- základná zložka mzdy v rozsahu 922,50 – 1 107,00 € v závislosti od počtu rokov započítanej praxe, možnosť priznania osobného príplatku a udelenia odmeny na základe výsledkov práce a plnenia úloh

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• v súlade s náplňou spoločného stavebného úradu zabezpečovanie úloh na úseku územného plánovania a stavebného poriadku vyplývajúcich zo zákona č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov a v súlade so zákonom č. 416/2001 Z. z. zabezpečovanie činností spojených s obstarávaním, vypracovaním, vyhodnocovaním a posudzovaním podkladových materiálov potrebných pre vydanie rozhodnutí, podľa zákona o správnom konaní

- týždeň dovolenky navyše

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa pohovoru, je potrebné zaslať nasledovné dokumenty:
- žiadosť o zaradenie do pohovoru,
- štruktúrovaný životopis,
- motivačný list,
- doklady o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, absolvovaní kurzov, odbornej praxe,
- súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov na účely evidencie uchádzačov o zamestnanie v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné zameranie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

- bezúhonnosť,
- znalosť legislatívy v oblasti územného plánovania (zákon č. 50/1976 Zb. o územnom plánovaní a stavebnom poriadku v znení neskorších predpisov),
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilnosť a zodpovednosť,
- organizačné a komunikačné schopnosti,
- prax v odbore vítaná

mesto
ID: 4075364  Dátum zverejnenia: 5.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 922,5 EUR/mesiac