Referent urbanizmu a architektúry ÚHA (m/ž) Mesto Nitra

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka zmluvnej mzdy sa môže zvýšiť v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača. K základnej mzde je možnosť vyplatenia odmien v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vybavovanie žiadostí o územnoplánovaciu informáciu z hľadiska regulatívov funkčného využitia a priestorového usporiadania plôch, pozemkov a stavieb v súlade so schválenou územnoplánovacou dokumentáciou a územnoplánovacími podkladmi;
- zabezpečovanie vyjadrení a záväzných stanovísk k investičným zámerom;
- vypracovanie a obstaranie štúdií pre potreby MsÚ v Nitre;
- spolupráca pri príprave koncepčných materiálov v oblasti architektúry a urbanizmu pre mesto Nitra;
- príprava podkladov pre verejné obstarávanie súvisiace s náplňou práce referenta;
- príprava materiálov na zasadnutia MR a MZ a VZN mesta Nitry;
- plnenie uznesení MZ, MR, komisií MZ a VMČ na úseku svojej pôsobnosti;
- tvorba vizualizácií a grafických výstupov podľa potrieb a pokynov hlavného architekta;
- kontrolovanie dodržiavania interných smerníc, technických noriem, technických predpisov a právnych predpisov;

- možnosť sebarealizácie
- perspektívna práca
- príspevok na stravovanie
- stabilné sociálne prostredie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Balík Microsoft- Word, Excel, Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint – pokročilý
AutoCAD, Sketchup, ArchiCad, Photoshop-pokročilý

K životopisu je potrebné zaslať aj ďalšie doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný životopis a motivačný list
- písomný súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
- čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania

V prípade chýbajúcich dokladov nebudete zaradení do výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný, architektúra, urbanizmus

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v odbore architektúra, urbanizmus vítaná

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- záujem o dianie v oblasti architektúry, urbanizmu a ÚP
- koncepčné a analytické myslenie
- záujem o samoštúdium a vzdelávanie sa v oblasti ÚP a regulatív
- multitasking
- samostatnosť

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4246800  Dátum zverejnenia: 24.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac