Asistent riaditeľa KC (m/ž)

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 000 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie: minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje 1000,- € v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača, odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mesto Nitra oznamuje voľné pracovné miesto na pracovnú pozíciu pre implementáciu projektu Kreatívne centrum Nitra (kód ITMS2014+: 302031ADT3)

- Vykonáva asistenciu riaditeľovi Kreatívneho centra Nitra - KC Nitra;
- Pripravuje podkladové materiály a zabezpečuje organizačno-technickú podporu v rámci hlavných aktivít projektu;
- Zabezpečuje úpravu a korekciu interných dokumentov KC Nitra;
- Zastrešuje a poskytuje administratívnu a organizačnú podporu kancelárie riaditeľa a kancelárie KC Nitra;
- Vedenie a archivácia registratúrneho denníka a dokumentov s tým spojených;
- Vedenie zápisov z porád a stretnutí podľa potreby KC Nitra;
- Zabezpečuje nákup kancelárskych potrieb a iného spotrebného materiálu podľa potreby KC Nitra ;
- Plánuje a organizuje pracovné stretnutia, porady a služobné cesty pre členov tímu KC;
- Podieľa sa na organizovaní eventov, teambuildingov a poskytuje súčinnosť pri organizovaní školení pre zamestnancov KC;
- Zabezpečuje ad-hoc úlohy podľa aktuálnych potrieb KC Nitra;

- možnosť sebarealizácie
- perspektívna práca
- príspevok na stravovanie
- stabilné sociálne prostredie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
žiadosť o prijatie do zamestnania
profesijný životopis a motivačný list
písomný súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania
čestné prehlásenie o bezúhonnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

account manažment, PR, marketing, networking,

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a organizačné zručnosti
- profesionálne vystupovanie
- time manažment a agilita
- znalosť s projektovými nástrojmi (napr. MS Project, ClickUp, Asana, iné) výhodou
- anglický jazyk na úrovni B2 - podmienkou
- multitasking, zvládanie stresu
- schopnosť pracovať samostatne pri dosahovaní cieľa ale súčasne byť aj tímový hráč

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4171112  Dátum zverejnenia: 2.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac