Manažér expertných a konzultačných služieb m/ž

Mesto Nitra

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Od 1 400 EUR/mesiacMzdové ohodnotenie: minimálna suma základnej zložky mzdy predstavuje 1400,- € v závislosti od kvalifikácie a skúseností uchádzača, odmeny v súlade s Poriadkom odmeňovania zamestnancov Mesta Nitra a platnou Kolektívnou zmluvou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kreatívne centru Nitra hľadá do svojho tímu samostatného a dynamického človeka, ktorému nie je cudzia komunikácia s ľuďmi a nezľakne sa žiadnej administratívnej úlohy.

Mesto Nitra oznamuje voľné pracovné miesto na dobu určitú do 31.12.2023 na pracovnú pozíciu pre implementáciu projektu Kreatívne centrum Nitra (kód ITMS2014+: 302031ADT3)

- zodpovedá za podporu pri zabezpečení lektorov a odborníkov /expertov/ z oblasti kultúrneho a kreatívneho priemyslu na realizáciu programov KC;
- aktívne vyhľadáva vhodných expertov pre služby v rámci KC;
- pripravuje a dohliada na správu verejných výziev na výber expertov ;
- pripravuje profily expertov a podklady potrebné pre výberové komisie;
- zabezpečuje a vedie kompletnú evidenciu personálnej agendy expertov;
- pripravuje podklady k pracovno-právnym dokumentom ako sú DoVP, DPČ, dohody o zmene
pracovných zmlúv pre expertov;
- spracováva podklady personálneho reportingu pre kontrolný orgán;
- vyhotovuje a kontroluje podklady pre personálne odd. /podklady ku mzdám;
- dohliada nad dodržiavaním plánu školení a zabezpečuje vstupné bezpečnostné školenia BOZP;
-komunikuje a spolupracuje s personálnym a mzdovým oddelením a ostatnými relevantnými oddeleniami;
- spolupracuje na ďalších aktivitách v rámci KC, zabezpečuje internú a externú komunikáciu so zúčastnenými organizáciami a MsÚ Nitra;
- zabezpečuje tvorbu a aktualizáciu databázy expertov (lektori a odborníci na tematické workshopy)
- zodpovedá za včasné, riadne a úplné predkladanie podkladov od expertov a konzultantov

- možnosť sebarealizácie
- perspektívna práca
- príspevok na stravovanie
- stabilné sociálne prostredie
- doplnkové dôchodkové sporenie a iné benefity v súlade s Kolektívnou zmluvou

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
žiadosť o prijatie do zamestnania
profesijný životopis a motivačný list
písomný súhlasom so spracovaním osobný údajov v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov
čestné prehlásenie o ukončení najvyššieho vzdelania
čestné prehlásenie o bezúhonnosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

manažment ľudských zdrojov, personalistika, headhunt v KKP

Počet rokov praxe

3

- komunikačné a organizačné schopnosti
- time manažment
- analytické myslenie, flexibilita
- minimálne trojročná prax na obdobnej pozícií - podmienka
- skúsenosť s náborom a výberom kandidátov - podmienka
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- multitasking
- samostatnosť

Miestna samospráva.
Mesto Nitra je samostatný územný samosprávny a správny celok Slovenskej republiky; združuje osoby, ktoré majú na jeho území trvalý pobyt.
Mesto Nitra je právnickou osobou, ktorá za podmienok ustanovených zákonom č. 369/1990 Zb. (Zákon o obecnom zriadení) samostatne hospodári s vlastným majetkom a vlastnými príjmami. Základnou úlohou samosprávy je starostlivosť o všestranný rozvoj jej územia a o potreby jej obyvateľov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4171082  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac